Test otcovstvi v tehotenstvi

Anonymní
17.5.18 17:54

Test otcovstvi v tehotenstvi

Mile damy, pokud mate nektera z vas zkusenosti s prenatalnim testem na urceni otcovstvi (test otcovstvi v tehotenstvi), prosim, jestli byste se o zkusenost podelili… vypada to, ze testy jsou na trhu jen par let. Zajimala by me spolehlivost, postup, cena, pripadne lokalita… jsem bohuzel v neprijmne situaci a rozhodla jsem se, ze pujdu na testy, abych vedela, jak dale… dalsi podrobnosti si s dovolenim ponecham, uz takto je to narocne… diky za pripadne komentare, ale jen ty k memu dotazu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
442
17.5.18 18:08

Zrovna nedávno jsem narazila na tyhle stránky. To by se Ti mohlo hodit.

http://www.easydna.cz/…covstvi.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19849
17.5.18 18:11

Ta cena je bomba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27680
17.5.18 18:13
@ka2ka píše:
Ta cena je bomba

8o To teda je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
17.5.18 18:13
@ka2ka píše:
Ta cena je bomba

38tacu 8o 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27680
17.5.18 18:14
@Dojcanis píše:
38tacu 8o 8o

Dan za „nejistého otce“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
17.5.18 18:16
@Russet píše:
Dan za „nejistého otce“.

No, takova mensi predscasna karmicka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19849
17.5.18 18:18

@Russet u testů na pohlaví z krve matky jsem četla že výsledek je nejistý protože se tam moc plete krev matky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19849
17.5.18 18:20

Zakladatelko bez rýpání, fakt za to dáš takové peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27680
17.5.18 18:20
@ka2ka píše:
@Russet u testů na pohlaví z krve matky jsem četla že výsledek je nejistý protože se tam moc plete krev matky

No, někdy stačí počkat do porodu. Ségra porodila identickou kopii svého muže ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19849
17.5.18 18:23

@Russet já taky 2X děti nezapře ani náhodou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
17.5.18 18:44

Do riti to je pěkná hromádka tisícovek :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 19:06
@Anonymní píše:
Mile damy, pokud mate nektera z vas zkusenosti s prenatalnim testem na urceni otcovstvi (test otcovstvi v tehotenstvi), prosim, jestli byste se o zkusenost podelili… vypada to, ze testy jsou na trhu jen par let. Zajimala by me spolehlivost, postup, cena, pripadne lokalita… jsem bohuzel v neprijmne situaci a rozhodla jsem se, ze pujdu na testy, abych vedela, jak dale… dalsi podrobnosti si s dovolenim ponecham, uz takto je to narocne… diky za pripadne komentare, ale jen ty k memu dotazu.

Ahojky, moje kamarádka řešila to samé a dělala taky testy otcovství.. a platila 4 tisíce. Nevím jak se to jmenuje. Je to nějaká testovací sada. Ty to tomu dítěti odebereš, doneseš do nemocnice do které máš a cca do měsíce myslím jsou testy hotové.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.18 19:07
@Anonymní píše:
Ahojky, moje kamarádka řešila to samé a dělala taky testy otcovství.. a platila 4 tisíce. Nevím jak se to jmenuje. Je to nějaká testovací sada. Ty to tomu dítěti odebereš, doneseš do nemocnice do které máš a cca do měsíce myslím jsou testy hotové.

Pardon, já si až teď všimla že chceš už v těhotenství.. tak to nevím. Omlouvám se, špatně jsem si to přečetla.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama