Testování červen 2017

502
23.5.17 20:10

Testování červen 2017

Krásný den děvčátka. Jelikoz mi má MŠ dorazit mezi 31.5-1.6,ale spíše se přikládám k tomu 1.6 byla bych ráda kdyby jste se ke mě připojili a můžeme zkoušet testovat spolu ať v tom nejsem sama. Cetla jsem tady spoustu povzbudivych komentářů a všechny jste ženy s velkým :srdce: které si ty // zaslouzi. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23.5.17 20:23

Ahoj! Hned se pripojuji, MS ocekavam (respektive neocekavam!!!) ve stejnou dobu jako Ty, spis o den dva driv. Rada budu sdilet, tajime to, takze nemam s kym.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 20:24

Jinak ja prestoze vim, ze je to blbost a to z vice duvodu, budu asi testovat uz tyden po ovulaci. :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
502
23.5.17 20:25

@BloomingGorgeous Jeeee to jsem ráda, že nejsem sama.Tak snad to vyjde držím pesticky.Taky nemám s kým sdílet. Protoze všichni okolo mě jsou těhotni a me nekdyuz přijde jakoby je s tím obtezovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
23.5.17 20:27

Holky já ještě dobírám HA, posledních pár prášků… Takže kdyby se zadařilo, tak test budu dělat cca 1. Července, možná koncem Června.. asi mezi vás moc nezapadam.. :lol: ale budu vám držet palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
23.5.17 20:28

@Ivik2511
Rozumim. Tak se budeme podporovat.

My to s manzelem nechceme nikomu rikat. Prvni mininko se podarilo hned, ale i tak nechci kazdy mesic odpovidat na netaktni dotazy. Proto jsem rada za emimino.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 20:29

@Kskaja
To uz zapadas, vitej ;) Kdyztak formalne otestujes o den dva driv, abys neprisla o clenstvi v klubu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
23.5.17 20:34
@BloomingGorgeous píše:
@Kskaja
To uz zapadas, vitej ;) Kdyztak formalne otestujes o den dva driv, abys neprisla o clenstvi v klubu ;)
:mrgreen: :mrgreen: :palec: ok. No jsem na to zvědavá po 9 letech užívání HA,,, vůbec nevím jak mi bude reagovat tělo na to :cert: jak jste na tom vy? Ale trochu doufám, že se říká, že po vysazení je pohnojeno :lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
23.5.17 20:37

@BloomingGorgeous píšu z jiného profilu protože jsem nová a nedovolí mi to více jak 10 příspěvků za den ale jinak jsem to já Ivik2511.No my už máme doma 6 letého, druhé jsme chtěli dřív, ale bohužel kvůli zdravotnímu stavu syna to nešlo. Twd se snažíme od ledna a zatím nic.Jak dlouho se snažíte vy? A co jinak holky děláte? Ať se trošku poznáme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1007
23.5.17 20:38
@BloomingGorgeous píše:
@Ivik2511
Rozumim. Tak se budeme podporovat.My to s manzelem nechceme nikomu rikat. Prvni mininko se podarilo hned, ale i tak nechci kazdy mesic odpovidat na netaktni dotazy. Proto jsem rada za emimino.

No my to taky nechceme nikomu říkat, jen jsem to vyslepicila sestře, a tchýně to ze mě, tak trochu vytáhla.. :roll: achjo, tet mě bude pořád pozorovat a ptát se, doufám že to nebude říkat ostatním, že se chceme snažit :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
1654
23.5.17 20:42

Plánuju testovat na konci června :) 8.6. jdeme na genetiku a doufám, že vše bude v pořádku a dostaneme zelenou a rovnou na to „vlítnem“ - kolem 8. bych totiž měla mít ovulaci. I když se stále bojím, že opět nebude něco v pořádku.

Všem Vám držím pěsti :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 20:44

@poiuz Četla jsem předešlou diskuzi kde jsi myslím byla.Tak snad zelená bude a bude to vše v pořádku tak jak si všechny přejeme. Ja sice už jedno doma mám, ale vzhledem k jeho zdravotnímu stavu který byl dost vážný jsem si to neužila tak jak bych to chtěla a teď to vše dohanime. A i malý si už strašně přeje někoho k sobě tak snad nám to všem vyjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
23.5.17 20:45

Ahoj ženy, můžu se k vám přidat? Snažíme se od března… Teda snažíme :lol:, máme doma prcka 7m, takže když nám dovolí, tak se snažíme :mrgreen:… Chceme děti věkově k sobě, tak jsem zvědavá kdy se zadari… 30.6.mame svatbu, tak už si třeba skleničku nedám :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 20:49

@Mimis2017 určitě budeme jen rady.Cim víc tím líp. Alespon si můžeme předávat zkušenosti, podporovat se a rozebírat veco, které zatím s blízkým okolím řešit nechceme :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
23.5.17 20:50

@Ivik25112 Náš by taky chtěl sourozence :) Byli jsme nedávno na jednom víkendu s bandou známých a někteří jeli stejně jako my i s dětmi. Bylo tam i miminko a syn z něho byl úplně paf :srdce: plus před asi dvěma měsíci si začal hrát, že jeho spací plyšák je miminko, že ho musí vozit, chovat, aby neplakalo, ukládal ho do postele apod. Tak usuzuji, že krom mé touhy je toto znamení, že tentokrát je pravý čas :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama