Reklama

Tip na výlet s partnerem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

semisova
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 18.08.18 23:49
Tip na výlet s partnerem

Hezký večer, mimořádně se naskytlo, že děti budou od nedělního večera do úterního rána u babičky na prázdninách. Přítel si udělal na pondělí tedy volno, že si vyjedeme někam jen my dva na výlet. Za tři měsíce cekame třetí tak se pak taková situace nebude hned tak opakovat :lol:
Teď ale rychle nevime kam se jet podívat, má byt i teplo. Jsme z Prahy a větší dojezd nám nevadí. Chceme jet někam v pondělí ráno a vrátit se klidně pozdě večer, v noci.
PredLoni se nám podařilo takhle jet do Berlína do TropicaIslandu a loni zase do Rakouského Thermalu Gmundt a při ceste zpět prochazka Třeboni s večeři.
Kam ale teď v pondělí? Líbila by se mi třeba i Macocha ale docetla jsem se, ze na jeskyně je třeba mít rezervačku dlouho dopředu, je tam nával.
Kde jste takhle na jednodenní výlet byli a doporučite? Díky moc za tipy :kytka:

Reklama

Reakce:

Limi123
Závislačka 3294 příspěvků 18.08.18 23:51
@semisova píše:
Hezký večer, mimořádně se naskytlo, že děti budou od nedělního večera do úterního rána u babičky na prázdninách. Přítel si udělal na pondělí tedy volno, že si vyjedeme někam jen my dva na výlet. Za tři měsíce cekame třetí tak se pak taková situace nebude hned tak opakovat :lol:
Teď ale rychle nevime kam se jet podívat, má byt i teplo. Jsme z Prahy a větší dojezd nám nevadí. Chceme jet někam v pondělí ráno a vrátit se klidně pozdě večer, v noci.
PredLoni se nám podařilo takhle jet do Berlína do TropicaIslandu a loni zase do Rakouského Thermalu Gmundt a při ceste zpět prochazka Třeboni s večeři.
Kam ale teď v pondělí? Líbila by se mi třeba i Macocha ale docetla jsem se, ze na jeskyně je třeba mít rezervačku dlouho dopředu, je tam nával.
Kde jste takhle na jednodenní výlet byli a doporučite? Díky moc za tipy :kytka:

Na jednodenni vylet je hezky treba Cesky Krumlov se zastavkou na piskovnach ve Veseli nad Luznici.

171Jirka
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 19.08.18 00:32
@Limi123 píše:
Na jednodenni vylet je hezky treba Cesky Krumlov se zastavkou na piskovnach ve Veseli nad Luznici.

:palec: Super tip. Jižní Čechy jsou nádherné.

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8818 příspěvků 19.08.18 00:53

Jakakoli japonska zahrada treba.

Detsa
Extra třída :D 10691 příspěvků 19.08.18 01:17
@Emimin7 píše:
Jakakoli japonska zahrada treba.

Ty máš hodně rád Asii viď, co tě tak zahlédnu občas. Máš přítelkyni asiatku ? ;)

Jinak na celodenní výlet mi přijde hezký třeba Český Grand Canyon u Berouna. V okolí je tam toho hodně na prozkoumání, co za to stojí ;).

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8818 příspěvků 19.08.18 01:27
@Detsa píše:
Ty máš hodně rád Asii viď, co tě tak zahlédnu občas. Máš přítelkyni asiatku ? ;)Jinak na celodenní výlet mi přijde hezký třeba Český Grand Canyon u Berouna. V okolí je tam toho hodně na prozkoumání, co za to stojí ;).

Jojo, uz od mala se mi to zalibilo. Pritelkyni Asiatku nemam, ale bral bych vsema deseti. :)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >