Tlusté nohy k minisukni

8.6.13 08:00

Tlusté nohy k minisukni

Ahoj, takže k věci. Jsem malá (155cm, 50kg), mám krátké, křivé, tlusté nohy, proto také nenosím sukně. „Nahoře“ jsem hodně štíhlá, všechen špek se vždycky nashromáždí do stehen a lýtek. Mám ale přítele a ten má hrozně rád, když holka nosí minisukně. Ale ja si připadám mezi ostatníma hodně ošklivá. Vím, že se vzhledově příteli líbím, ale spíš ve tváři. On sám ví, že nohy teda nic noc. Myslíte, že si to můžu dovolit? Ráda bych vložila fotku na posouzení, ale nevím, jak..
viz foto:
http://www.pictureup.cz/…039-sdc13661
http://www.pictureup.cz/…038-sdc13659#…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Outcast
8.6.13 08:03

Máš krásný, pevný a symetrický nohy bez celulitidy. Nemusíš mít vychrtlé, oteklé nitky jak z časáku aby Ti slušela sukně! Nejhorší je, když se do minisukně natlačí bacule, které se to všude klepe, což evidentně není Tvůj případ. Jen do ní! :-)

• Citovat
  • Nahlásit
2989
8.6.13 08:04

Uplne v pohode :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6774
8.6.13 08:05

Poradím ti: nenos džínové minisukně. Dělají z člověka krabici, ať už má postavu jakoukoli. Zkus se poohlídnout po jiných střizích a materiálech.
Btw. Ty nohy mi zas tak katastrofální nepřijdou. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15418
8.6.13 08:05

Pokud se v necem necitim a dokonce pritel rekne nic moc, tak nemam zadny duvod to nosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7662
8.6.13 08:08

Taky myslím, že si tuhle délku můžeš klidně dovolit. Jenom ta džínovina, jak psala @Fíková, není úplně ono. A taky bych nedoporučovala nic v béžové/tělové barvě, spíš něco kontrastního k pleti. A rozhodně alespoň minimální podpatek, tyhle placatý boty ti nohy opticky krátí.
Ale fakt se bát nemusíš. Až se pořádně oteplí, tak se rozhlídni kolem sebe a uvidíš, že rozhodně patříš do té hubenější části populace. :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5483
8.6.13 08:13

Mně to přijde v pohodě, vzala bych si, být tebou, podpadky, ne placaté boty, to pak je pak hned zas o něčem jiném. Taky myslím, že jsou slušivější sukně, než džínové, tak klidně do toho.
Názor přítele bych brala, pokud mu věřím, je fakt, že někteří chlapi jsou přehnaně kritičtí (zajímavé je, že bez ohledu na vlastní vzhled), čímž dokonale sráží ženské sebevědomí. Důležité je, aby ses v oblečení dobře cítila ty, líbila ses sama sobě, protože mám sama vyzkoušené, že pokud se sama sobě líbím, tak nějak se víc „nesu“ a hned vidím, že se líbím i ostatním (a to fakt nemám ideální postavu :( ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
8.6.13 08:19

Co jako řešíš! Když je léto, teplo, budeš nosit kalhoty nebo dlouhou sukni? Vem si prostě boty na podpadku, aby ti nohy protáhly, a je to v cajku! Já mám nohy podobný a chodím i bez podpadku, jak je to na fotce. Máš naprosto normální nohy, tak to neřeš 8) Je to jen o pocitu. Když se to tvýmu chlapovi navíc líbí, vidíš, že to není tak hrozný, jak si myslíš. (Mýmu se to taky líbí, tak takhle chodím). Je to o zvyku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1771
8.6.13 08:20

Nohy jsou super, vyměn sukni a boty a až tě potkám budu zelená závistí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5354
8.6.13 08:22

@AnulinkaP. Řekla bych, že mé nohy vypadají v minisukni dost podobně. A přesto, že jsem sama k sobě hodně kritická, tak je nosím ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1039
8.6.13 08:23

Mám nohy asi jako ty a kratší sukně nosím normálně, jsem mladá, takže celulitidu nemám a nehodlám se v létě pařit v kalhotech kvůi svým nohám :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553

Myslím, že úplně v pohodě. Čekala jsem na fotce úplně jiné nohy a tyhle mě mile překvapily. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11223

Co je konkrétně na těhle nohách tlustého a ošklivého to tedy nevím :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucyhavirov@seznam.cz
8.6.13 08:25

Nohy mi přijdou normální, ale v oblečení se musíš cítit ty sama nejlíp, né nikdo jiný.

• Citovat
  • Nahlásit
9090
8.6.13 08:26

Tvé nohy mi nijak hrozné nepřijdou, klidně si sukni vezmi ale jak už holky psaly, zkusila bych mrknout po jiné, ty džínové se ani mě nelíbí a podpatky jsou taky dobrá volba :) Přece se nebudeš v létě pařit v kalhotech :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat