Ponožky do lodiček - kde sehnat?

2453
7.6.13 08:19

Ponožky do lodiček - kde sehnat?

Ahoj,

zakládám malý jazykový koutek: sháním silonkové ponožky do lodiček, takové jen ty nizoučké, které nejsou v lodičce vidět. Ideálně tedy bez špičky, ale to nevím, jestli není sci fi a zda se vůbec vyrábí. Každopádně uvítala bych oboje - se špičkou i bez spičky do peep toe lodiček.
Hledám hledám a nic nemůžu najít. Moje mamka totiž těm malým silonovým ponožkám říkala šlapky a když zadám šlapky do lodiček, překvapivě výsledky nejsou to, co hledám :mrgreen:. Nevíte, jak se to oficiálně nazývá?

Děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24083
7.6.13 08:21
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10369
7.6.13 08:23

Mají je v Rossmanu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
7.6.13 08:24

@danyk ťapky! No to jsem ťapka, že mě to nenapadlo! :lol: Děkuju

@mial mají tam ty s „ustřiženou špičkou“?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10369
7.6.13 08:29
@ana11 píše:
@danyk ťapky! No to jsem ťapka, že mě to nenapadlo! :lol: Děkuju@mial mají tam ty s „ustřiženou špičkou“?

Myslím, že ano. Ale určitě jsem tam viděla ty s dírou pro palec a ostatní prsty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
7.6.13 08:32
@mial píše:
Myslím, že ano. Ale určitě jsem tam viděla ty s dírou pro palec a ostatní prsty.

Děkuju! Tak to je moc dobrá zpráva. Do Rossmanu nechodím, ale nějak to zařídím. Ještě jednou děkuju za tip!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
7.6.13 08:57

@ana11 ponožky teď budou mít tuším i tchibu příští týden, i ty s tou dírou, koukala jsem včera na nabídku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ka-tcha
7.6.13 09:04

Kdysi jsem je viděla i v CA, ale byly s plnou špičkou a krajkovými okraji. Známá to nosila do lodiček a vypadalo to velice zajímavě - hezky žensky. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
1026
7.6.13 09:31

Rossmann a Kik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.6.13 10:03

Myslíš ty ťapky? ty jsou myslím v kiku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2453
7.6.13 11:44

Holky, moc děkuju.
Mám asi troje lodičky s volnou špičkou a nějak se mně to nedobře nosí na holou nohu, tak snad seženu! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
7.6.13 11:48

A jak fungují ty, co mají díru pro prsty?
já co mám ťapky, tak je mám našponované na chodidle. kdyby tam byla díra pro prsty tak se mi shrnou a pak nevidím rozdíl v tom je mít a jít na boso :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
7.6.13 12:03

@ana11 v tescu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10369
8.6.13 09:34
@princeznaII píše:
A jak fungují ty, co mají díru pro prsty?
já co mám ťapky, tak je mám našponované na chodidle. kdyby tam byla díra pro prsty tak se mi shrnou a pak nevidím rozdíl v tom je mít a jít na boso :nevim:

Ty jsou do bot bez špičky, já měla jen s dírou pro palec a s zvlášť s dírou pro ostatní prsty, takže se to zaseklo mezi palcem a nic neklouzalo. Ale myslím, že to ten těsný lem snad udrží :nevim: Jsem moc nepomohla co :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
9.6.13 11:21

@mial ale jo pomohla
jsem simyslela, že tomá prostě ušmiklou špičku - jednu velkou díru na všechny prsty
takhle s tím spojem to dává smysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat