Tmavá krev při HA

anonymka5
11.3.15 15:38

Tmavá krev při HA

Ahoj prosím Vás nevíte někdo co to může být nestalo se Vám to? Chci jít k doktorce ale ta je tam až v pátek..Poslední dobou mě bolí v podbřišku asi jako nachlazení bych řekla..Dnes mě to bolelo víc už od rána a potom za pár hodin ze mě tekla uplně tmavá hnědá až černá krev..teď mě podbřišek nebolí ale teče to pořád..HA beru 2 roky a jsem teďkom v druhém týdnu braní (11 prášek). Trošku mě to vyděsilo vím že nejste doktoři ale chtěla jsem do pátku aspoň něco vědět a nepanikařit..Děkuji moc

  • Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7117
11.3.15 16:21

Já to tak mívám normálně, takové špinění ze začátku menstruace, než dorazí ta jasně červená krev ;)

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anonymka5
11.3.15 16:22

@Petule030 ale ja MS mit nemám..

  • Citovat
  • Nahlásit
7117
11.3.15 16:25

@anonymka5 A je to silné krvácení? V kolikátém dnu cyklu jsi? Nezapomněla jsi třeba prášek, který sis vzala opožděně?

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anonymka5
11.3.15 16:28

Nene to se mi nestalo..dnes si beru 12 prášek @Petule030 silné ale teď už slabší

  • Citovat
  • Nahlásit
7117
11.3.15 16:40

:think: Tak to potom běž na gyndu. Kdysi jsem taky špinila v půlce cyklu a dr. říkala, že to tak někomu dělá, když HA nesedí. Tak to řekni, předepíše ti jinou, pokud nemáš jiné problémy ;) Jo a já taky HA brala dlouho a nikdy nic, asi až po roce užívání jedné značky mi to tak začalo :nevim:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10141
11.3.15 16:42

@Petule030 To mi taky gyndař říkal, že je normální. Ale pokud zakladatelka krvácí a navíc má bolesti, tak bych návštěvu doktora neodkladala.

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.3.15 22:15

Dotaz

Dobrý den poprvé jsem začala brát HA-softinelle. Naprosto bez problému bolesti jsem se zbavila tak o 80 % a byla spokojená. Jen do té doby kdy mi měla menstruace končit, stále ze mě vytékala krev spíše do tmavé barvy, trvalo to do té doby než jsem dobrala první platýčko. Měla jsem tedy týdenní pauzu. Poté začala brát druhé platýčko a čekala na další menstruaci, ta se bohužel nedostavila a dostavila se s 17ti denním zpožděním, tedy dnes. Nevím jestli to je menstruace (má takovou strašně tmavou barvu-hnědou) ale týdny před tím jsem se cítila jako kdyby se už blížila. V podbříšku to mám celé ztvrdlé. Pohlavní styk jsem ještě ale neměla. Myslím že rozumné je zajít k lékaři, ale zkusím se zeptat i tu. Děkuji :) :*

  • Citovat
  • Nahlásit
anonymka5
12.3.15 11:59

Já si myslím že je to normální když to začínáš brát..ale nevím to jistě..já beru lindynette a měla jsem při nasazení HA menstruaci měsice a půl měsíce ještě špinění..já si myslím že se bát nemusíš to se ustálí

  • Citovat
  • Nahlásit
7117
12.3.15 12:48

Anonymní: Buď v klidu, pár měsíců trvá, než si tělo zvykne. Ještě bych počkala a případně potom to řešila třeba změnou HA. Když jsem začala já brát HA Diane35, tak jsem taky celé první platíčko špinila :roll:

  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama