Tobias/Tobiáš

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
oggyaozzy
Závislačka 4767 příspěvků 20.07.11 10:49
Tobias/Tobiáš

Holky, prosím o radu- nevíte, jestli je možno dát jméno Tobias bez návštěvy matriky? Tobiáš určo jde, ale s Tobiasem si nejdem jistá… Děkuji moc!!!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Rozárka78
Závislačka 2975 příspěvků 20.07.11 10:56
oggyaozzy píše:
Holky, prosím o radu- nevíte, jestli je možno dát jméno Tobias bez návštěvy matriky? Tobiáš určo jde, ale s Tobiasem si nejdem jistá… Děkuji moc!!!

Ahoj, moje známá, která má teď čerstvě miminko, má právě Tobiase. Nejsem si jistá, ale myslím, že žádné speciální povolení nepotřebovali. Hezké jméno :palec:

kacudka
Echt Kelišová 7804 příspěvků 20.07.11 10:57

ahoj,my teda máme Tobiáše,ale i Tobias určitě jde.

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 20.07.11 11:04
:wink:

Příspěvek upraven 12.12.11 v 17:49

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 20.07.11 11:16

Taky myslím, že Tobias bude v pohodě, mimochodem máš dobrý vkus :mrgreen::pankac:

Adaška
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.07.11 11:19

Ahojky,
my máme taky pro kluka vybrané jméno Tobias… už to máme odevzdané a nikdo nic neříkal. Takže určitě v pohodě.

I když mi spíš čekáme holčičku :wink:

natašimi
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 20.07.11 11:22

Krásný jméno, já si myslím že na matriku nemusíte, nám se před měsícem narodil Eliáš a taky jsme na matrice nebyli… :-D

Alyss
Extra třída :D 10606 příspěvků 20.07.11 11:32

Já mám taky Tobiáše, myslím že jde v poho obojí:) Já matriku před porodem ani nestihla,takže i příjmení a otcovství jsem obíhala dodatečně :oops:

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 20.07.11 11:35
Alyss píše:
Já mám taky Tobiáše, myslím že jde v poho obojí:) Já matriku před porodem ani nestihla,takže i příjmení a otcovství jsem obíhala dodatečně :oops:

Nedá mi to a moc se omlouvám za dotaz.Co jsi obíhala dodatečně, příjmení a otcovství :think: :mrgreen: ?

brumdinka
Nadpozemská drbna 25413 příspěvků 20.07.11 12:17

Ahoj my máme Tobiáše a určitě to jde i s Tobiasem, já na matrice nebyla - byl tam manžel 2 dny po porodu pro rodnej list :-)

jinak momentálně řešíme, kdy bude mít svátek, našla jsem dle Knappový a tj.starého kalendáře 12.září (kdy je uvedena v kalendáři Marie), dle zahraničí 2.11. ale to jsou v Čechách dušičky ......tak nevim :think:

Příspěvek upraven 20.07.11 v 12:20

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 20.07.11 12:19
brumdinka píše:
Ahoj my máme Tobiáše a určitě to jde i s Tobiasem, já na matrice nebyla - byl tam manžel 2 dny po porodu pro rodnej list :-)jinak momentálně řešíme, kdy bude mít svátek, našla jsem dle Knappový a tj.starého kalendáře 12.září (kdy je uvedena v kalendáři Marie), dle zahraničí 2.11. ale to se v Čechách slaví dušičky ......tak nevim :think:

A aby těch termínů nebylo málo, ještě prý má svátek 13.6. :mrgreen:

natašimi
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 20.07.11 12:22
brumdinka píše:
Ahoj my máme Tobiáše a určitě to jde i s Tobiasem, já na matrice nebyla - byl tam manžel 2 dny po porodu pro rodnej list :-)jinak momentálně řešíme, kdy bude mít svátek, našla jsem dle Knappový a tj.starého kalendáře 12.září (kdy je uvedena v kalendáři Marie), dle zahraničí 2.11. ale to se v Čechách slaví dušičky ......tak nevim :think:

http://www.maminka.cz/jmena/name/?… :mavam: taky jsem nevěděla kdy má náš Eliášek svátek, našla jsem ho tady a máme ho zrovna dnes :lol:

Alice19761
Neúnavná pisatelka 17745 příspěvků 20.07.11 12:32
natašimi píše:
brumdinka píše:
http://www.maminka.cz/jmena/name/?… :mavam: taky jsem nevěděla kdy má náš Eliášek svátek, našla jsem ho tady a máme ho zrovna dnes :lol:

Tak vše nej :kytka: !

kacudka
Echt Kelišová 7804 příspěvků 20.07.11 12:33

Tobiáš má svátek na dušičky 2.11,už je to i v kalendáři

natašimi
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 20.07.11 12:34
Alice19761 píše:
natašimi píše:
brumdinka píše:
http://www.maminka.cz/jmena/name/?… :mavam: taky jsem nevěděla kdy má náš Eliášek svátek, našla jsem ho tady a máme ho zrovna dnes :lol:
Tak vše nej :kytka: !

Děkujeme :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptashow, na kterou byla radost se dívat: Václav Kopta Lvy zvládl skvěle

Jeho televizní pořad Koptashow, v němž slíbil odhalovat nejrůznější tajemství... číst dále >

Jak moc záleží na detailu: Vilhelmová vytřela zrak růžové divě Českých lvů

Nikdo ji tady v Česku nezná, a přesto byla jednou z nejfotografovanějších žen... číst dále >