TP červenec 2019

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
ProfZav
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 11.04.19 10:53
TP červenec 2019

Ahoj holky,
hledám ty, které mají také rodit v červenci letošního roku. Nemám kolem sebe žádnou „stejně těhotnou“ kamarádku, ale ráda bych si občas s někým napsala, jak to jde a tak podobně. Jsem teď ve 26.týdnu, co čekáme nevím, protože se chceme nechat překvapit.
Když se někdo přidá, budu ráda :-)

Přečtěte si článek: Co s sebou do porodnice?

Reakce:
Kiminkkka
Stálice 78 příspěvků 11.04.19 11:09

Ahoj :)

my jsme 25+1 a TP máme 24.7. ;)
Dej si do lupy Termín porodu červenec 2019 a vyjede ti už diskuze, kde s hokama „klábosíme“ :)

Jinak si myslím, že se tady určitě někdo přidá :)
Taky kolem sebe nemáme žádnou maminku ať už zkušenou nebo prvorodičku, která by se s náma bavila, tak rejdím tady po internetu a študuju a pročítám :D

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 11.04.19 11:12

@Kiminkkka Já jsem to právě hledala a nenašla. Tak zkusím ještě jednou. Díky :-)

09Veronika09
Kecalka 156 příspěvků 11.04.19 11:12

Čauky, já mám tedy termín už v červnu, ale ráda se k vám přidám pokud to nebude vadit :-). Už aby to bylo, poslední dobou mi přijde, že už jen čekám na porod :-D. Jinak klasika-v noci nespím, chodím pořád čůrat a malá je zalezlá pod žebrama :-D

Kiminkkka
Stálice 78 příspěvků 11.04.19 13:31

Tak já se zase už tak těším, že bych chtěla mít už všechno vyprané a vyžehlené a nachystané :D i když vím, že to ještě má čas a stačí začít až tak za 6 týdnů :D Momentálně děláme dětský pokojíček (škrábu starou omítku) a potom vymalovat a zařídit a až potom budu řešit praní a žehlení :D
Jinak výbavička je u nás už hotová, takk moc se těším, tak teď se jenom zabavit, abych už nic víc nekupovala a nevymýšlela kraviny :D

Jinak o čůrání vůbec nemluvím, to mi přijde, že chodím co 5 minut :D a malá momentálně tlačí na pravou ledvinu, takže spát napravo nebo na zádech nehrozí :/ Občas ji pošťouchnu aby se pohla :)

Uživatel je onlineprceek55
Kecalka 435 příspěvků 11.04.19 13:50

Ahoj přidejte se k nám do skupiny Termin porodu cervenec 2019, mělo by ti to jít najít :oops:

Kiminkkka
Stálice 78 příspěvků 11.04.19 14:12

@prceek55 však už jsem to zakladatelce říkala ;)

Váš příspěvek
Reklama