Třetí císař

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
47
29.9.21 21:07

Třetí císař

Ahoj holky, mám docela dost dotazů. Je mi 24 a mám dva kluky (6 a 2). Ano, začali jsme trošku dřív. První byl neplánovaně, holt mladá nerozvážnost. Druhý už plánovaně, jelikož jsme chtěli k tomu prvnímu sourozence. Školu dodělanou nemám, možná na ni jednou dojde ale zatím to není v řešení. Finančně se máme dobře. Kluci mají co potřebují ba i to co chtějí. Já si při rodičáku přivydělávám a přítel má slušně placenou práci. Svatba bude příští léto, prostě nebyl čas a nálada něco připravovat. Vždy jsem chtěla velkou svatbu. A teď k dotazu. Chtěli bychom třetí dítko. Zajištěné by bylo, o finance nejde. Hlavně tedy bychom byli moc šťastní kdyby to byla holčička. Hlavně kvůli tomu, že ji chceme naposledy zkusit, do toho jdeme. Ještě nevíme přesně kdy ale potřebovala bych vědět kdo z vás má 3 a více císařů? Já mám za sebou dva a slyšela jsem, že 3 už se nedoporučuje a hlavně, jestli je tady taky tak mladá mamina se 3 dětmi a jestli na ni okolí nekouká přes prsty. Jako jak se říká, že neumí nohy udržet u sebe. Ale u nás jsou ty děti prostě plánovaný, až na prvního, ale teď jsme za něj moc rádi. Tak moc děkuji za odpovědi ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2772
29.9.21 21:16

Ohledně císaře ti poradi tvůj doktor.
Nejvic záleží asi na stavu jizvy a to tu my neposoudime. A pak bych ti ještě napsala, že dělat si dítě jen proto, že by to hypoteticky mohla být holka, je absolut i nesmysl. Jasne, budete milovat i kluka… ale upřímně si řekni, kdybyste teď měli holku a kluka, chtěli byste i třetí dítě? Jestli ne, nepoustejte se do toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4090
29.9.21 21:20

Jak na to kouká okolí? No, já bych teda na někoho kdo má jen základní školu, nikdy nepracoval a jen rodí děti, nekoukala nijak obdivně. Ale takové lidi kolem sebe nemám. Třetího císaře prober s lékařem pochopitelně, tvojí jizvu tu z nás nikdo neviděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
29.9.21 21:23

Mám tři císaře za sebou, tři kluky, roky 2013, 2017, 2020😀 Dve první deti byly plánovaný, třetí náhoda 🤣 Ale jsme za něj moc rádi. Tři děti jsme chtěli, ale taky jsem se bála kvůli předchozím císařům. Když už k tomu došlo, celé těhotenství jsem trnula, aby vše bylo v pořádku a donosila jsem ho, protože při druhém mi na JIP pokoji řekl doktor, že jsem měla hrozně tenkou děložní stěnu. Opravdu jsem se toho bála, ale stalo se to v podstatě náhodou (na druhého syna jsme dost dlouho čekali), třetí byl ani nevíme jak. Nakonec jsem ho krásné donosila a vše v pořádku, na začátku těhotenství dělají komplet vyšetření ultrazvukem. Být tebou, zajdu na gynekologii ještě před otěhotněním a požádám o vyšetření. Držím pěsti a přeji tu holčičku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
29.9.21 21:23

@Serpentini psala, že oba pracuji a mají se dobře. Kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2638
29.9.21 21:30

Mám za sebou 3 císaře během 5 let a žádný problém. Jen je potřeba, aby jizva byla dobře zhojená. Gynekolog mi podsvětil i případné čtvrté těhotenství, že jizva vypadá bez problémů. Ale do toho už nejdeme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
29.9.21 21:31

Nezlob se na mě, ale jít do práce bez školy poprvé v 28 letech? To bude pracovní návyk, teda…
Nebo v 28 letech začneš dodělávat střední školu?
Sekci doporučí gynekolog, dle stavu jizvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4090
29.9.21 21:35

@janulicek89 Asi mám prostě jen jiný přístup k životu. Když my půjdeme s mužem od sebe, tak se dovedu postarat i sama. Když se oni rozejdou, tak slečně zůstanou tři děti, které jen se základní školou těžko uživí a protože se nevzali, tak ani nemají SJM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
29.9.21 21:48

@Bubllenka pracuji od 19 let a je mi 24 ne 28. Vlastně bych ani nevydržela sedět doma, takže si děti nedělám proto, že by se mi nechtělo do práce :lol: jen nemám školu, kterou si možná ještě dodělám, chybí mi 1 rok a maturita, takhle jsem to myslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.9.21 22:06

Ahoj, já ti asi neporadím ohledně císaře, jen ti chci poslat trochu podpory, jako mladé mamině. Mám dva kluky, 3 a 1,5 roku. Taky teď plánujeme třetí. Je mi 25. To jak na mě kdo bude koukat, je mi jedno. Od 15 jsem chodila na brigády, po gymplu jsem naskočila do prace. Pracuju i na mateřský a do toho dělám dálkově vejšku, takze myslím že zvládnout se to dá. Tak držím palce ať je třetí mimčo zdravé :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
103416
29.9.21 22:13

Člověk by měl žít, tak jak sám chce.Ne aby na něj někdo koukal obdivně. Pokud neubližuje ostatním, tak co je komu do toho, kolik děti a v jakém věku má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2048
29.9.21 23:30

Všechno záleží podle jizvy, ale to ti musel říct tvůj gynekolog. Já mám po dvou císařích a doktorka další moc nedoporučuje, když už tak za hoooodne dlouho a kontrolovat. Naopak moje kamarádka také 2 císaře, podobný věk, rok narození dětí a u ní nevidí problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
30.9.21 05:21
@Messi1234 píše:
@Bubllenka pracuji od 19 let a je mi 24 ne 28. Vlastně bych ani nevydržela sedět doma, takže si děti nedělám proto, že by se mi nechtělo do práce :lol: jen nemám školu, kterou si možná ještě dodělám, chybí mi 1 rok a maturita, takhle jsem to myslela.

A když si pořídíš třetí dítě, tak budeš do 28 let na rodičáku, takhle jsem to myslela já. Promin, mám 12 letou dceru a určitě bych nechtěla, aby žila jako ty. A víš proč? Vůbec ne proto, že by na ní někdo divně koukal, ať si každý myslí co chce.., Ale proto, že, kdyby se Borec jednou rozhodnul, že ho žena a 3 děti nebaví, tak nebude mít školu, pořádnou práci a bude na něm závislá, muset se doprošovat, trpět věci, které by netrpěla a ponižovat samu sebe…. Takže svojí dceři bych radila, neřeš jizvu po císaři, ale maturitu a školu a já ti pomůžu, seč budu moct…
Nicméně, chápu, že na tohle jsi se neptala a je to ode mě bohapustý plácání, ale nějak jsem měla potřebu to napsat.
Každopádně, ať se máš pořád dobře, protože 3 děti je i přes všechno záslužná činnost, když z nich uděláš plnohodnotné členy společnosti, dala jsi světu víc, než leckterý vrcholný manažer… :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13986
30.9.21 06:02

@Bubllenka vzdyt si tu maturitu může udělat, ať bude doma se třetím, ne?
S dětmi se studovat dá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
30.9.21 06:55

Když ti MUDr řekne ze jizva OK.Tak bych se toho nebala. A ze nemáš školu, znám x lidi kteří ji nemají a práci mají a jsou v poho. A ty keci okolo nemáš školu tak jsi nemakacenko nebo bůh ví co je proste jenom výplod 🤦‍♀️.Driv to bylo celkem normální mít brzo děti. Je to tvůj život a lepší mít děti brzo než první ve 40 letech. Držím palce ať to vyjde :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat