tříkolka

195
18.3.09 12:57

tříkolka

Ahoj holky,nemate nahodou nektera zkusenost s touto trikolkou? A vy co mate ty trikolky s vodici tyci, mate tyc na pevno nebo tu ridici?A pokud tu ridici,jde s tou tikolkou opravdu lehce manipulovat,nebo ji do zatacky taky musite nadzvednout? tady tato ji ma prave na pevno,ale daji se zaaretovat riditka,aby si dite nezatacelo kam chtelo. ja vim,ze to jeste dlouho sama neuslapne (ma 2 roky), ale uz nechce byt v kocare a do mesta je to daleko,aby dosla sama a hlavne bydlime na velkem kopci,takze aby to vyslapla sama by nehrozilo ani v trikolce s prevodem. dik za rady

http://img.mego.cz/…t_814618.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

926
18.3.09 14:50

Já si osobně myslím, že kupovat něco takového 2-letému dítěti jsou už vyhozené peníze. Je to fakt dobré akorát tak na tlačení místo kočárku, protože prcek nikdy v terénu nebude schopen ušlápnout šlapky na předním kole, a až bude, tak už nebude chtít jezdit na něčem takovém nebo se na to vůbec nevejde.
My jsme podobnou zvažovali někdy ve 14 měsících, ale nakonec dostal odrážedlo a ve 2 letech normální tříkolku s řetězem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.09 15:03

Ve dvou letech rozhodně odrážedlo nebo klasickou tříkolku, tohle bych nekupovala, budou to jen vyhozené peníze. Nás malej drandil na odrážedle už loni v létě a né zrovna krátké procházky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1264
18.3.09 15:35

Ahoj,
my meli na navsteve u pribuznych na mesic pujcenou tuhle
http://dekoraceprodeti.cz/…r-and-hippo/
Nedavno jsem tu na ni pela ody na dikuzi „co koupit k prvnim narozeninam“
Je fakt super,vodici tyc krasne funguje,lehce zataci,jak je prcek vetsi odmontujes i s obruci kolem tela…Mala v tom jezdila v 10mesicich a byla nadsena.
Tady jsem takovou nesehnali ale mame uz podobnou k prvnim narozeninam,jen se neda nic odmontovat,takze potom budem kupovat dalsi-asi kolo s oddelavacima koleckama :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
294
18.3.09 16:24

My naopak máme špatné zkušenosti s tříkolkou s řetězem. Starší dcera ji v terénu neušlápla ani ve 4. Taky jsem se nechala zlákat podobnou tříkolkou jako Mikulenka (Jaguar and Hippo). Co mě na ní zaujalo bylo, že má kovovou kontrukci a ne umělohmotnou, takže má naději nějakou dobu vydržet. Nejmladší dcera zatím jezdí jen po asfaltu, ale ve dvou letech není takový problém jí ušlápnout. V terénu zatím ne, to uznávám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1956
18.3.09 16:27

ahojki, měli jsme takovou, kupovala jsem v 1 roce a už nikdy bych to neudělala, byla jsem ráda, že jsem se jí pak na bazaru zbavila. Měla jsem s řídící tyčí a je to opravdu fajn na vození dětí,,,, ale malých, ty větší už chtěj šlapat, což nemají absolutně šanci, téměř tříletá dcera to neušlápla, nevím kdo vymyslel šlapky na předním kole. Od roka a půl holka lítala na tom malém odrážedle, následně na větším a na tříkolku si ani nevzpoměla. A.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14079
18.3.09 16:37

My jsme loni v květnu koupili ke druhým narozeninám klasickou tříkolku Smile a během krátké doby se Matýsek naučil šlapat a za 2-3 měsíce vyjel v pohodě i menší kopeček. Po začátku jsem měla vpředu u řídítek špagát a občas jsem ho popotáhla. Sedlo je výškově stavitelné, nosnost 30 kg, takže s ní tak do 4,5 roku vydržíme a pak půjde rovnou na kolo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15672
18.3.09 17:08

My jsme měli velmi podobnou, vozili jsme v ní Anežku spíš místo kočárku, šlapat se naučila až teď na klasickém dětském kole s kolečky. Pak jsem byla ráda, že jsme ji vyreklamovali a dostali zpátky peníze. Po čase se nám totiž řidítka trochu vychýlila, že nebyla kolmá na směr předního kola. Myslím, že než kupovat klasickou tříkolku, je lepší rovnou koupit malé kolo s přídavnými kolečky - vydrží dýl, kolečka se pak dají sundat. Taky jsem byla varována předtím, jak může být nebezpečná tříkolka, která má šlapky na předním kole a pokud se nešlape, tříkolka nejede - pokud dítě pojede samo z kopce (nebo rychleji po rovině), může přepadnout přes řidítka - když přestane šlapat, zastaví jen přední kolo. Toho jsem se taky bála, myslím, že kolo je v tomhle lepší. Když nešlape, kolo se točí dál.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama