Tříkolka OFRAT LEONARDO

Anonymni
22.9.08 12:20

Tříkolka OFRAT LEONARDO

Dobrý den, maminky, jakou máte zkušenost s tříkolkou Ofrat Leonardo ? Chtěla bych ji koupit dceři k narozeninám… Případně mi doporučte tu, se kterou jste spokojená. Děkuji…cabotine@seznam.cz :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

535
22.9.08 20:26

Ahoj, my máme Leonardo DX 3v1 a byla bych spokojená. Jezdí pěkně, je poměrně lehká, dobře ovladatelná..
Problém je, že zhruba po 2 měsících běžného ježdění se na předním kole „vytahala“ guma, kterou jsou kola z části potažena. Ono to jízdě moc nebrání, jen občas to zadrhne. Vadí mi ale, že poměrně drahá tříkolka vykazuje závadu už po 2 měsících.
Mohla bych to odeslat na reklamaci, jenže to bych zaplatila poštovné, neměla bych tříkolku ani peníze.. Takže to dopadne asi tak, že to opraví manžel :wink:

Kdybych se pro tříkolku rozhodovala dnes, vybrala bych kola bez gumového potažení (případně celogumová) a asi i tříkolu se šlapadly dole, nikoliv vepředu. No uvidím, jak to mladej ušlápne, ale co jsem po koupi četla, tak je to pro děti docela těžký šlapat vepředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
208
25.9.08 10:21

Se šlapadly uprostřed jsem objevila jen zn. Oko, která je ale předražená a vypadá šíleně :D .

O Leonardu jsme uvažovali, ale je všude vyprodaný a zřejmě ještě dlouho bude… Takže budu taky ráda za tipy, když už vypadá tříkolka dobře, tak nemá stupátka apod. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama