Tříselná kýla u 6týdenního miminka

21.10.20 10:28

Tříselná kýla u 6týdenního miminka

Dobrý den maminky, prosím o Vaše zkušenosti. Máme 6týdenního chlapečka. Cca před 10 dny mi začal hrozně brečet. Skoro nespí, pořád jen brečí, brečí, brečí. Šli jsme k naší pediatričce, ta mi tvrdila, že breří, protože ho překrmuji (jsme na UM). Nicméně mu při prohlídce našla tříselnou kýlu-ještě nebyla tak veliká. Šli jsme s tím na chirurgii, tam mi ukázali, jak kýlu vracet. Nicméně pláč je snad ještě horší, v pátek jdeme na operaci. Včera mi v nemocnici řekli, že ho to může bolet, proto takhle brečí. I když mu jí vrátili zpátky, tak zase hned vylezla a zase ohromný plác. Kýla je větší, než byla minulý týden. Dávku UM jsme tedy snížili, krmíme i Nutrilonem allerg care. Prdíky nás netrápí, jde to z něj dobře, zácpu ani průjem nemáme. Ovšem dneska při předoperačním vyšetření mi paní doktorka řekla, že nebrečí kvůli té kýle, že ho to nebolí. Máte některá zkušenost, jestli miminko tříselná kýla bolí?
Děkuji moc za odpovědí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
248
21.10.20 22:26

Malý měl tříselnou kýlu od 2 měsíců. Brečel jen když mu to doktoři vyloženě mačkali, ale nic drastického. Operaci nám naplánovali až bude malému rok, ale v 7 měsících se mu zablokovalo střevo a musel hned na operaci. Normálně s tím žil těch 5 měsíců a to jsme i cvicili Vojtovku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
248
21.10.20 22:30

A teda, když se mu to střevo zablokovalo, tak buď brečel nebo omdlíval. To jsme poznali, ze je něco vyloženě špatně. Celý den nekadil a na pohotovosti se vyblinkal, proste mu to papání neprochazelo ven.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama