Trittico 150

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.18 15:50
Trittico 150

Ahoj, chchi se podelit o muj pribeh. 15.6.2018, kdyz jsem prisel po nocni domu se mi udelalo spatne od srdce a byl jsem RZ odvezen do nemocnice…Pak jsem prosel ruzne vysetreni a vsechny byly v poradku.Pak mi bylo receno, ze je to psychicke vycerpani.No a od te doby jsem prestal uplne normalne fungovat.Nic me nebavilo a nemel jsem chut zit.Tak jsem si objednal Modin na psychiku a objednal jsem se k psychologovi a psychiatrovi.Uz jsem prosel 4 sezeni u psychologa a ulevilo se mi. Psychiatr toho jsem navstivil az po sezenich, tak mi dal Eliciu, ale jeste jsem ji nevzal, neb si myslim, ze se mi udelalo lip, ale kamen urazu nastal v tom, ze jsem prestal normalne spavat…uz skoro 3 tydny nemuzu usnout a beru neurol a zolpydem na spani.Pak jsem se odhodlal zajit znovu k psychiatrovi a ten mi dal trittico 150…Tak beru zatim 2 den 1/3 a uz po druhem zatim jsem trochu spal, ale prerusovane + jsem si vzal melatonin. Tedka se citim, tak ospale a unavene. Myslite, ze jsem mel zacit brat i tu Eliciu? Nikdy jsem psychcicke problemy nemel a kdo to nezazije to nemuze chapat. Proto tady hledam dusi co proziva, prozivala to co ja :( :( :( :( dekuji za kazde napsani

Reakce:

Ritchie35
Nováček 5 příspěvků 30.07.18 15:53

Neee eliciu, ale Escitil…

Ester13
Kelišová 5818 příspěvků 30.07.18 16:12

Ano, určitě to začni brát. Trittico je velmi dobrý lék, ale únava je po něm bohužel běžná.

Ritchie35
Nováček 5 příspěvků 30.07.18 16:32

Ty si ho brala?A odezni unava po nejake dobe?

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 30.07.18 17:15

Od čeho máš psychiatra?? Konzultuj s ním, ten si Tě vyšetřil, ten by měl dát nejlepší radu. Trittico je stejně Elicea (nebo Escitil, prostě escitalopram) antidepresivum, každé funguje trošku jinak, dohromady bych bez rady oš. lékaře teda nebrala

Ritchie35
Nováček 5 příspěvků 30.07.18 17:41

No jak jsem psal…Kdyz jsem se dozvedel, ze srdce je v poradku a je to psychickeho razu, tak me to odrovnalo.Nemel jsem do niceho chut, nic me nebavilo a nemel jsem smysl zivota.Ale jak jsem si kopil Modin a zacal chodit k psycholozce, tak se stav zlepsil,ale prestal jsem uplne normalne spat!Vecer proste neusnu bez prasku na spani a dost mi to rozhazuje psychiku??????????­??????

cell
Echt Kelišová 8055 příspěvků 30.07.18 18:42

@Ritchie35 : tomu rozumím. Nerozumím tomu, proč konzultuješ na emiminu lékové kombinace, o kterých by ses měl poradit především s lékařem

Ritchie35
Nováček 5 příspěvků 30.07.18 18:48

Neee…jen jestli trittico prave nekdo bere, nebo bral a pomohl mu?!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.18 20:07

Ahoj zakladateli,mam uplne stejnej problem,tedy bez te zachranky. Me tedy stoupl tlak a nemuzu ho dostat dolu. Predchazelo tomu pracovni,studijni a manzelske prepracovani a jednoho dne jsem prestala spat. Tahne se to uz pul roku a nevim co s tim. Psychika totalne rozhozena,presto se bojim jit k psychiatrovi a nasadit znovu antidepresiva. Byla jsem hned v pocatcich a po antidepresivech jsem malem autem najela do stromu, nebyla jsem to ja, bylo mi po nich strasne spatne psychicky i fyzicky. A tak trpim dal a kazdy den vecer v zoufalosti polykam tabletu hypnogenu. Problem je,ze i s praskem na spani se mi to dari tak pet hodin za noc,vic ne. Jak z toho ven neporadim,sama hledam cestu a mam pocit,ze jsem vyzkousela mozne i nemozne. Tak at tobe se podari z toho bludneho obludneho kruhu vystoupit co nejdriv.

Lollitka
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 31.07.18 20:29

@Ritchie35 Ahoj, já brala Trittico 150 mg asi 3 měsíce (+ z AD k němu ještě Fevarin), nejdřív jsem chvíli spala, ale pak zas ne, tak jsem ho po dohodě s Dr. vysadila. Se spánkem mívám také problémy, já mám takové cyklování, buďto nespím vůbec (max přerušovaně 3-4 hodiny) a nezabere mi vůbec nic, ani tzv. Z-hypnotika (zolpidem, zopiclon, zaleplon), ani žádné benzáče (ty ani ve vysokých dávkách), ani „spací“ AD tj, např mirtazapin, mianserin, trazodon…, ani tlumící antipsychotika, vč. Tisercinu. Pak mám ale zas období, kdy spím pořád, klidně i 16 hodin a naopak na spaní tedy vůbec nic nepotřebuji. Nemám ale bipolární poruchu, tak to cyklování spánku moc nechápu. Jinak v období nespavosti jsem jednou chodila do spánkového centra, doporučili mi dodržovat tvz. spánkové desatero, chodila jsem na autogenní trénink… ale nic nepomohlo, až se to upravilo samo. To je má zkušenost s nespavostí a léčbou.

Ritchie35
Nováček 5 příspěvků 01.08.18 08:37
@Lollitka píše:
@Ritchie35 Ahoj, já brala Trittico 150 mg asi 3 měsíce (+ z AD k němu ještě Fevarin), nejdřív jsem chvíli spala, ale pak zas ne, tak jsem ho po dohodě s Dr. vysadila. Se spánkem mívám také problémy, já mám takové cyklování, buďto nespím vůbec (max přerušovaně 3-4 hodiny) a nezabere mi vůbec nic, ani tzv. Z-hypnotika (zolpidem, zopiclon, zaleplon), ani žádné benzáče (ty ani ve vysokých dávkách), ani „spací“ AD tj, např mirtazapin, mianserin, trazodon…, ani tlumící antipsychotika, vč. Tisercinu. Pak mám ale zas období, kdy spím pořád, klidně i 16 hodin a naopak na spaní tedy vůbec nic nepotřebuji. Nemám ale bipolární poruchu, tak to cyklování spánku moc nechápu. Jinak v období nespavosti jsem jednou chodila do spánkového centra, doporučili mi dodržovat tvz. spánkové desatero, chodila jsem na autogenní trénink… ale nic nepomohlo, až se to upravilo samo. To je má zkušenost s nespavostí a léčbou.

Ahoj, tak to ja mam problem az tedka.Nikdy jsem se spanim problem nemel.Vcera jsem si uz dal 2/3 Trittica 150 a spal jsem s mensim prerusenim cca 8 hodin, ale nevim jestli to bylo unavou-neb predeslou noc jsem nespal skoro vubec.Jo a jeste si beru Melatonin k tomu Tritticu.Dekuju, ze si mi napsala!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Vémolu čeká boj roku, jeho sexbombu operace! „První noc je nejhorší,“ říká Lela

Oba dva čeká velká bolest, kterou dobrovolně podstoupí. Řeč je o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >