Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
Ahoj holky,perosim, kde se daji sehnat trojhranky Maped? Nemam moc casu prolejzat kazde papirnictvi. Maji je treba i v supermarketu typu Globus? Diky moc ![]()
v tescu jsem je viděla …myslím si že v každém lepším papírnictví ![]()
Viděla jsem je v tesku a u nás ve velkém papírnictví a určitě je budou mít i na netu.
My koupili v tescu. A docela bych věřila i tomu, že je budou mít i v tom glóbusu.
Mají je 100% v Globusu, alespoň v tom plzeňským jo
A maped jsou bezva pastelky ![]()
Tesco, Kaufland vím určitě. jiné pastelky než Maped nekupuji. Kupuji vždy třikrát tu největší sadu (24 pastelek). Měli jsme i doplňkové svítící barvy, ale už jsem na ně nenarazila…
Teď jsem koukla na MMB, mají je tam taky - dokonce i sadu 36 ks - tam je i zlatá a stříbrná ![]()
Mám je z obyč papírnictví, ale tuhle jsm na ně koukala i v Tescu. A popravdě strašně mě zarazil rozdíl cen. Zatímco v papírnictví jsem za sadu dvanácti pastelek zaplatila 59 Kč, tak v Tescu totožné balení stálo 99Kč
Máme ty silnější.
Také kupujeme jen ty Maped,jsou super.Tesco je má na 100%.
Ty svítící by naše malá určitě taky chtěla.Budu se po nich muset mrknout