Trouby - pyrolýza, nebo ecoclean?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Paradisi
Nováček 7 příspěvků 01.01.18 11:24
Trouby - pyrolýza nebo ecoclean?

Ahoj,

vybíráme do nového bydlení spotřebiče…U trouby nevím, jestli zvolit variantu s pyrolýzou nebo EcoClen Direct (speciální povrch uvnitř trouby, který absorbuje mastnostu). Máte, prosím, někdo zkušenosti s tímto typem čištění? Byla jsem rozhodnutá, že určitě chci troubu s pyrolýzou (nyní mám troubu, kterou musím drhnout :roll: ), ale tahne varianta zní taky docela zajímavě. :think:

Díky.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinejessikka
Extra třída :D 10576 příspěvků 01.01.18 12:22

Já bych se vyhnula jakýmkoliv „speciálním povrchům“. pokud tam něco absorbuje mastnotu, bude to zákonitě pěkná chemická směska.
byla bych pro pyrolýzu, která funguje na fyzikálně-chemickém principu.

Uživatel je onlinemag12
Kecalka 317 příspěvků 01.01.18 12:28

Za me jednoznačně pyrolyza, taky budu pořizovat troubu, tak jsem si o tom neco nastudovala a pyrolyza vychází jako jediný efektivní způsob samocisteni.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama