TT sílí pomalu

Anonymní
15.8.21 12:55

TT sílí pomalu

Dobrý den od pátku 11 DPO testuji, posledni je 14 DPO dnes. Hodnota krve v pátek byla 23. Je to na dobre ceste nebo sílí pomalu? Od 11 dpo slabe ruzove spinim.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22493
15.8.21 12:57

To ti ale nikdo neřekne. Testy sílí, takže se něco děje, ale jestli se to děje správně, to teprve zjistíš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 13:03

Já nechci být škarohlíd, ale měla jsem to takhle taky a skončilo to jako ZT, afetalní vejce. Ale to neznamená že to bude i tvůj případ… Hodně napoví jak poroste hodnota HCG. Přeji hodně štěstí ať to dopadne dobře :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
18540
15.8.21 13:47

Ze začátku test sílí obden…což dle foto splnujes…to jestli to bude ok nebo ne ti neřekne nikdo…na špinění si můžeš vzít Ascorutin

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
15.8.21 14:52

Me opravdu dost zesilil test az 18dpo. Bud v klidu, nestresuj se, testy sili :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.8.21 17:38

Dnes mám 4 den zpoždění a výsledky takové 🤷 tak nevím co si otom myslet..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 18:00

@Domi1998 to je Dr max? Rid se clearblue nebo si kup ještě mama test. Dr max mi ukazuje o dost slabší čárky než ten od gs

• Citovat
  • Nahlásit
5
15.8.21 18:09
@Domi1998 píše:
Dnes mám 4 den zpoždění a výsledky takové 🤷 tak nevím co si otom myslet..
@Anonymní píše:
@Domi1998 to je Dr max? Rid se clearblue nebo si kup ještě mama test. Dr max mi ukazuje o dost slabší čárky než ten od gs

Ano, zítra zkusím. S přítelem se o miminko nepokoušíme, takže by to musela být opravdu ta kapka 😃 jen bych už teď byla zklamaná kdyby to těhotenství nebylo 😔 břicho mě teda zatím bolí jako při ms

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat