Ťukanec do hlavičky u dvouměsíčního

Anonymní
8.10.20 12:28

Ťukanec do hlavičky u dvouměsíčního

Ahoj holky, je to me první miminko a jsem ze všeho vyplašena. Proto jsem založila tuto diskusi. Mám dvouměsíční miminko a včera při kojení jsem s ním seděla v kresle, které má dřevěná opěradla. Při manipulaci se mimco malinko ťuklo do boku hlavičky. Nebyla to opravdu žádná rána. Ani by mě to nenapadlo řešit, kdybych si pak nevšimla, že má to místo začervenale. Tak nějak jsem si rikala, jestli plašit a jet k doktorce, ale sledovala jsem ho, choval se normálně, nezvracel, zorničky reagovaly. Teď je to už více než 24 hodin, místo na hlavičce už není tolik začervenale, ale zdá se mi, že tam má malý hrbolek. Tak nevím..myslíte, že to mám pustit z hlavy? Dneska se chová taky normálně, v pohodě jí, spí..díky za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15875
8.10.20 12:34

No, holka… jestli budeš takhle řešit každé ťuknutí, tak se z toho tak nejpozději do dvou let zcvokneš ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
8.10.20 12:53

Kdyby si to založila včera tak dobrý, ale řešit to když je to víc jak 24 hodin? :roll: Když mu nic nebylo do teď tak buď v klidu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
8.10.20 13:03

Vůbec nic mu není. S modřinou byste taky nejela k lékaři, ne? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 13:28

@BohunkaP já vím no :-D

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 13:29

@PeBa12 díky, snad to bude ok..právě, že se mi to nějak rozlezelo v hlavě

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 13:30
@DeeDee.518 píše:
Vůbec nic mu není. S modřinou byste taky nejela k lékaři, ne? :D

Nejela…ale přece jen je to ta hlavička. A mám z toho respekt

• Citovat
  • Nahlásit
796
8.10.20 13:39

A tak já vás chápu, že máte starost, máte první mimčo.
Některé zdejší uživatelky najednou sežraly všechnu moudrost, ale když měly první dítě, byly stejně,,vyplesknuté” ze všeho jako vy, nebo já, když jsem měla první.
Teď už je ťuknutí stejně delší dobu, nemělo by to nic být…
Bouličku sledujte a jak by jste byla na kontrole u doktorky, tak jí to ukažte, pokud tam ještě bude něco mít…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.10.20 13:56
@Petája píše:
A tak já vás chápu, že máte starost, máte první mimčo.
Některé zdejší uživatelky najednou sežraly všechnu moudrost, ale když měly první dítě, byly stejně,,vyplesknuté” ze všeho jako vy, nebo já, když jsem měla první.
Teď už je ťuknutí stejně delší dobu, nemělo by to nic být…
Bouličku sledujte a jak by jste byla na kontrole u doktorky, tak jí to ukažte, pokud tam ještě bude něco mít…

Děkuju :-) no, je to věda ta starost o mimčo. Já mám bohužel tu povahu, že jsem ze všeho vystrašená a neumím leccos hodit za hlavu :-/ tak děkuju za povzbuzeni. Boulicku budu sledovat, možná ji tam měl už předtím a až teď jsem si toho v souvislosti s tím tukancem vsimla

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama