Tvrdá boule v tříslech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:23
Tvrdá boule v tříslech

Ahojky všichni????Přišla jsem sem zase požádat o radu..v tříslech se mi objevila taková tvrdá boulička, je jen trochu vystouplá ale když si tam jakoby šahnu mam tam proste tvrdé místo..není to nějak moc zarudlé nebo tak, ale nevim co by to mohlo být..mimochodem je mi 14let..doufám ze nevadi anonym protože docela se za to stydim????‍♀️

Reakce:
Celeste97
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 25.12.18 22:30

Co s tím jít k doktorovi? Nebo se svěřit rodičům.??

P4ja
Kelišová 7145 příspěvků 1 inzerát 25.12.18 23:27

Jj, jak radí @Celeste97 . Jsou tam lymfatické uzliny. Může to být nějaký zanět, který se usadil tam. A neboněco triviálního. Každopádně se zkus zeptat.

Ju21na
Kecalka 296 příspěvků 26.12.18 06:19

Může to být kýla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Kam zmizela nechvalně proslulá iniciátorka kauzy Me Too Asia Argento?

Bývalá herecká hvězda, Jimmy Bennett reagoval na loňskou vlnu Me Too, ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >