Twerk v těhotenství?

129
15.4.16 19:41

Twerk v těhotenství?

Možná je to pekne blby dotaz, ale před otěhotněním jsem chodila tancovat - streetdance, twerk atd. Teď bych klidne šla zase, ale bojím se, jestli to v druhém trimestru můžu dělat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7196
15.4.16 19:48
@Mumugirl píše:
Možná je to pekne blby dotaz, ale před otěhotněním jsem chodila tancovat - streetdance, twerk atd. Teď bych klidne šla zase, ale bojím se, jestli to v druhém trimestru můžu dělat?

Mě v těhotenství žádné nakrucování, poskakování nedělalo dobře, bolelo mě z toho břicho uvnitř, divný, nepopsatelný pocit, a to i druhý den, když jsem to zkusila. Stejný pocity, jako když jsem se pokusila vzít něco těžšího. Obojí těhotenství jsem měla normální, žádný rizikáč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ellusa
15.4.16 19:53

Tak to bych určitě nedělala. U obojího jsou docela otřesy, švihání, u twerku i třepání zadkem, ani jedno není pro těhotenství moc dobré. Navíc sama rychle uvidíš, že s rostoucím břichem to stejně nebudeš moci dělat. Taky jsem doufala, že budu moci chodit tancovat déle, a to mírnější formy než twerk :D, nakonec jsem ráda, že dýchám. Skončila jsem s tím na konci 4. měsíce.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
1911
15.4.16 19:55

Tak mě dnes při luxování pěkně táhlo a tlačilo bříško…ale pokud je tělo trénované a nebude se to přehánět, tak to třeba nebude tak hrozné, ale ani tak bych do toho nešla…já maximálně procházkuju a to jsem před těhotenstvím byla aktivní ;)!Ale já jsem tedˇ po 2× ZT trošku útlocitnější :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat