Twisto účet a platby

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 42 příspěvků 05.03.19 10:49
Twisto ùčet a platby

Ahoj, chci se zeptat těch které jste už platili přes tzv TWISTO, kde když si objednáte zboží přes net, tak to za vas zaplatí, a vy musite jim častku za kterou objednávate Twistu do 14 dni zaplatit, Ja zkoušela poprvé a vždy sem tu častu do 14 dní zaplatila a vše v pořadku. Zatim nemam založený učet, ale chci se zeptat zdali to neni nějaká lichva apod 8o díky předem za odpověd :mavam:

Reakce:
Ivana 85
Závislačka 3451 příspěvků 05.03.19 11:06

@Olkipe ja uz pres twisto platila nekolikrat a vzdy bez problemu.Pouzivam to vetsinou kdyz kupuju neco pres slevomat,je to v tu chvili nejrychlejsi varianta.Platim jim to ale vzdy hned,jen to pouzivam prave na tu zrychlenou platbu.

Janli
Echt Kelišová 8191 příspěvků 05.03.19 12:27

Mám u nich účet. Funguje to tak, že ti prvního přijde účet za předešlý měsíc a ty ho do 15 dne v měsíci buď uhradíš celý bezůročně nebo zaplatíš část a zbytek splácíš jako úvěr. Používán to na platby přes internet, je to bezpečnější než platit ze svého účtu.

Nimie
Nadpozemská drbna 27835 příspěvků 05.03.19 12:34

Je to taková virtuální kreditka, prostě to zaplatíš, pak má bezúročné období do kterého to musíš zaplatit a pak by ti naskakovaly úroky. Používá to dost lidí kolem mě, jsme spokojení všichni :)

lucynka25
Echt Kelišová 9263 příspěvků 1 inzerát 05.03.19 17:24

@Olkipe párkrát jsem Twisto zkoušela u Slevomatu a všechno v pohodě ;) tedy vždy jsem zaplatila včas, co by se dělo, kdyby ne ani netuším, to nemám nikdy v plánu :lol:

Váš příspěvek
Reklama