Tyčový vysavač- jaký typ

16.2.21 13:23

Tyčový vysavač jaký typ..

Dobrý den,
Můžete mi doporučit tyčový vysavač, máme doma klasický do zásuvky, ale uvažujeme i o tyčovém na takový ten rychlý úklid. Jste s nějakým spokojeni..Řešili jste některá baterku, že po půl roce odešla? Mockrát děkuji za odpověďi ;) ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5432
16.2.21 13:48

Připíchnu se a počkám, taky mě zajímá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11125
16.2.21 13:58

Dyson v11. MILUJU! Ani už skoro nevyndaváme normální vysavač.

Táhne jak ďas, všechno se dá rozebrat a vyčistit, má nástavce na sedačku apod. Visí na zdi a nabíjí se, značka ideál. Ještě jsem si k tomu teda musela koupit držáky , aby se mi nikde nepovalovaly nástavce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2489
16.2.21 14:12

Taky máme Dyson

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
212
16.2.21 14:16

Já mám Kärcher VC 4s Cordless Plus a je úúúúžasnej! :palec: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29338
16.2.21 17:40

Dcera měla Sencor, nejprve reklamace té vyndávací části, co je třeba na malá smítka. Pak přestal nabíjet. Teď je ve fázi reklamace, ale zřejmě jí vrátí peníze. Jen dělají krky, nechali si všechno poslat a přitom po ní chtějí další věci, které to ani neobsahovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1993
16.2.21 21:24

Nějaký, do kterého se dá snadno koupit baterka a je levná.

Nedávno jsem chtěla koupit přátelům malý vysavač jako dárek k vánocům (jsou bez peněz a chodili si půjčovat můj) a koukala jsem na recenze nějakého Bosch, docela drahého, a všichni z něj byli na začátku nadšení, ale pak tam byli přidané recenze po roce až dvou, že jim odešla baterka a nová stojí skoro stejně jako ten vysavač.

Takže jsem jim nakonec koupila sice lehký tyčáček, ale se šňůrou, ať jsou tohoto ušetřeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5690
16.2.21 21:33

Toto téma budu sledovat, zrovna dnes jsem si říkala, že by to chtělo nějaký vysavač bez kabelů. Hlavně předsíň, tam jsou i zvířata, takže bych mohla pořád. Chtěla bych tak do 3000 Kč, seženu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.2.21 22:01

My právě chtěli od Leifheit 2v1.ale teď nevím. Nemá někdo zkušenost s tímhle?
Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1943
8.3.21 19:21

@vejilka vybrala jsi už nějaký?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5690
8.3.21 20:14
@KikiC píše:
@vejilka vybrala jsi už nějaký?

Zatím nevybrala, počkám, až na něj trošku našetřím. Teď v době pandemie jsme s mužem nakonec doma, tak až to bude klidnější, tak se po nějakém mrknu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat