Tyčový vysavač Rowenta Aqua

51
16.1.21 17:54

Tyčový vysavač Rowenta Aqua

Zvažuji koupi vysavače Rowenta RH9490WO Air Force Flex 560 Aqua. heureka. cz/rowenta-rh-9490-wo/# Máte někdo tento a nebo podobný? Můžete ho doporučit? Nevím jesli má smysl kupovat kombinaci s vytíráním. Nejdříve jsem se tomu bránila, ale nějak mi to přijde fajn. V jednom kroku zvládnout dvě věci najednou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16.1.21 18:11

Přímo s tímto zkušenost nemám. Od Rowenty mám normální vysavač a teda jsem maximálně spokojená. :)
Co se týče vysavače spojeného s mopem, tak ho mám z Lidlu. Ale já stejně musím vysát normálně a pak teprve vytírat. Podle mě to práci moc neušetří. Je pravda, že zase záleží na mopu. Třeba bude tento fajn. :palec:
Asi jsem ti moc nepomohla…jen je podle mě Rowenta super. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2688
16.1.21 18:40

Já mám robovysavač s mopem a jako super, čisto tu je, ale stejně je potřeba čas od času sjet to poctivě klasicky mop&kýbl. Teď chci kupovat tyčový vysavač (neb jsme teď furt všichni doma a nikdo nechce aby se mu robot pletl pod nohy), taky jsem zvažovala kombo s mopem, ale asi raději zvolím kvalitní vysavač (asi Dyson) a vytřu si ručně. Čili na takové to rychlé setření z nejhoršího to fungovat bude, ale ručnímu se stejně nevyhneš, jenom to bude méně často.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.1.21 18:50

@Tereza Terez Moc diky. Klasicky vysavac mam Miele a je super. Jen ty jejich tycove jsou trochu drazsi a tolik se mi investovat nechce. Ale aspon vim, ze klasicke vysavace delat umeji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
16.1.21 18:53

@Lily Evans Ten co jsem vybrala by mel byt dobry i jen na samotne vysavani. Ono zase kdyz to tak vemu, tak klasickym mopem taky tu podlavu v podstate smudlam a jen pak hadr vymacham. Tady by to byl v podstate stejny mop, ale zaroven pri tom by to i luxovalo a nemusela bych luxovat predtim :) Videla jsem, ze Karcher ma mycku podlahy, ktera ma dva rotacni valce a spanavou vodu odsava zpet. Vypada to lakave, ale je to dalsi investice a dalsi pristroj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat