Typ zavinovacky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
9.11.21 20:39

Typ zavinovacky

Ahoj holky, jaký typ zavinovacky považujete za nejlepší volbu?

Původně jsem si vybrala od T Tomi na suchý zip rychlozavinovacku. Hlavně kvůli vzhledu, ale začínám pochybovat o funkčnosti rychlozavinovacek na suchý zip.

Rychlozavinovacky na jednu masli mi připadají, ze nedrží vůbec.

A jako třetí variantu zvazuju zavinovacku od LittleAngel na tři snurky i s pevnými zadicky.

Mate prosím některá zkušenost, jaký typ zavinovacky zvolit, ať se v ni miminku pěkné spinka a nejsou to jen vyhozené peníze?

A ještě, stačí mi jedna, nebo je lepší mít dvě na stridacku?

Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
979
9.11.21 20:51

Já mělausite od mamky dvě na suchý zip jednu od švagrové na mašlí a ještě sem měla takovou tu klasickou na šňůrky po mě pamatecni :D…a nevyužila sem ani jednu(jednak zákaz kvůli kyclim a jednak by v ní malá stejně asi nevydržela) teda ty od mamky mají vyšitý dírky na pásy tak je mám aspoň v autosedačce. a tu od švagrové používám jako deku… :lol: a asi by bylo fajn mít aspoň dvě ať máš na střídačku kvůli prani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3912
9.11.21 20:55

Mám asi čtyři rychlozavinovačky, používám je ale jako podložky (do postýlky, na gauč, do naší postele…), líbí se mi jak jsou měkký. Dvouměsíční dcera spí podle nálady buď pevně zavinutá v SwaddleMe (většinou) nebo ve spacím pytli (méně často). Nicméně starší dcera v těch rychlozavinkách spala pár měsíců docela spokojeně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
392
9.11.21 21:01

Mam tu od Little Angel, o ktere pises a dostala jsem i rychlozavinovacku na suchy zip. Pouzivam tu LA, je bezva. Tu na suchac nemam rada a pouzivala jsem ji uplne minimalne. Neda se zavinout tak na tesno, jak jsem chtela a stahovala jsem to plinou. Ani materialem neni tak prijemna. Ale to se muze lisit podle znacky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
128
9.11.21 21:27

My jsme měli tuhle https://www.mall.cz/…esni-pratele , suchý zip bez problémů. Byla jsem spokojená. Dál jsme měli SwaddleMe, tu syn vůbec nesnesl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.11.21 03:42

Pokud bys šla do rychlozavinovačky a zdálo se ti, že není tak natěsno, můžeš řešit stažení třeba nějakou stuhou. Jinak já měla 4 a pak jsem ještě dokoupila, abych nemusela tak často prát, ale dvě určitě postačí 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
10.11.21 04:10

Máme tu od little angel, tu používáme nejčastěji, je krásně pevná a občas dceři závidim, jak si v ní chrápe :lol: a pak jednu rychlozavinovačku úplně obyčejnou (z kiku myslim) a ta je jako záložní a stačí to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13903
10.11.21 04:49

Ja koupila ty klasické a super. Rychlo maximálně jako podložka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu