Tipy na postýlku?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
34
3.11.21 11:00

Tipy na postýlku?

Ahoj,
máte nějaké tipy na postýlku, která by splňovala mé požadavky? :D

Posuvný rošt od vrchu dolů + aby šla oddělat celá jedna strana v případě použití pak jako normální postýlku, do které by si dítě samo vlezlo. Zatím jsem narazila hlavně na oddělávací šprušle a to nestačí. Barvou neutrální (pro chlapce i holčičku).
No a taky, aby to bylo cenově přijatelné, nevím, jestli nepřeháním, když chci do 5 tis.? :D

Moc děkuji! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14993
3.11.21 11:04

My meli obyc IKEA, mela 2 polohy rostu a dala se oddelat pak cela jedna strana, dosroubovalo se tam prkno a bylo, meli jsme ji takto prirazenou k posteli, jeste nam stoji ve sklepe… Akorat byla mala 120×60 myslim… A stejny typ jsme meli bazarovou (ne IKEA), kdyz jsme byli v DE, ta byla super, 140×70, kluk v ni byl do 4r. Tak ja bych rekla, ze by neco vypatrat melo jit :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15913
3.11.21 11:22

Koukni na bazar, vem naprosto cokoliv, co vypada slusne, tak do 500, a pak tu stranu proste uriznes ;).

Stejne ti mimco nejspis skonci v posteli.

Za me nejzbytecnejsich 5 tis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2125
3.11.21 11:23

My měli z Ikea, asi stejnou, co píše @Hobitka. Měla i dva supliky dole. Ale koukám, ze už není v prodeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3920
3.11.21 13:28

Mrkni na postýlky Scarlett, stojej kolem 3-4 tisíc. Nevim jakej máme přesně typ, kupovala jsem ji tady po jednom dítěti, starší dcera v ní spala do dvou let (od roka s takovou bezpečnostní bočnicí do poloviny délky, aby nevypadla, ale mohla normálně vylézt) a mladší v ní spokojeně chrní třetí měsíc :) vypadá furt jak nová, necháme pro vnoučata :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
193
3.11.21 13:45

Mám za 500 přes Marketplace obyčejnou dřevěnou IKEA, jenom jsem ji umyla a koupila matraci. Tyčky pak s radostí uriznu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
3.11.21 17:10
@Lily Evans píše:
Mrkni na postýlky Scarlett, stojej kolem 3-4 tisíc. Nevim jakej máme přesně typ, kupovala jsem ji tady po jednom dítěti, starší dcera v ní spala do dvou let (od roka s takovou bezpečnostní bočnicí do poloviny délky, aby nevypadla, ale mohla normálně vylézt) a mladší v ní spokojeně chrní třetí měsíc :) vypadá furt jak nová, necháme pro vnoučata :)

Skvělé, moc děkuji za tip! :kytka: něco takového jsem přesně hledala. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat