Tipy na rodinné výlety Moravskoslezský kraj

11.4.17 12:58

Typy na rodinné výlety ms kraj

Dobrý den,

poradili byste mi prosím kam zajít na rodinný výlet v Moravskoslezském kraji?

Nějaký jednodenní výlet s malými dětmi (2 a 4 roky). Od jara do podzimu.
Co byste mi doporučili? Popřípadě nějaké webovky kde je nějaký přehled dobrých míst.

Díky moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

11.4.17 13:02

Vyjet si na Hukvaldy, do Trojanovic na lanovku a pak dolů pěso po Knížecí cca 8km nebo na koloběžce, halda Ema.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
11.4.17 13:08

My byli: ZOO, Dinopark, LandekPark. Velmi oblíbený je Dětský svět techniky a Malý svět techniky U6 v Dolních Vítkovicích.

Z přírody potom: Hukvaldy, Starý Jičín, procházka na Šostýn u Kopřivnice, Pašerácká stezska na Bílé, Rešovskè vodopády, Stezskoi dávných horalů v Dolní Lomné.

Edit: Ještě mě napadla jeskyně Šipka ve Štramberku, u zámku v Raduni je krásný park a kousek i dětské hřiště, dá se spojit i s návštěvou zámku v Hradci nad Moravicí.

Příspěvek upraven 11.04.17 v 13:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
11.4.17 13:16

Určitě nejlepší je Svět techniky :) potom ZOO, Rybí dům v Chotěbuzi, Tatra muzeum Kopřivnice, Hukvaldy, Štramberk,

• Nahlásit
  • Citovat
9392
11.4.17 14:13

Skanzen v Roznove pod R.,v lete o prazdninach vylet parnim vlackem z Tremesne do Osoblahy, prochazka v Arboretu Novy Dvur, moje deti miluji vlaky, takze i muzeum ve Studence, ci zeleznicni muzeum na nadrazi Ostrava stred/pro male deti jsou tam modely vlacku a drevene koleje/…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.4.17 14:32

Děkuji všem za tipy. Kdyby někoho ještě něco napadlo budu ráda. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24404
11.4.17 15:22

@liky Ve Studénce je vedle zámku/muzea statek s miniponíkama, poníkama, oslíkem, kozičkama atd. Mají normálně otevřeno pro veřejnost (nějakou organizovanější prohlídku asi domluvit trochu dopředu po mailu). Pak hezká procházka po Poodří - naučná stezka Kotvice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama