Termály poblíž Martina

1831
26.3.17 21:40

Termály poblíž Martina

Holky,
které o tam znáte. Jedeme příští víkend vyřizovat něco do Martina chceme to spojit s návštěvou nějakých termálů. Doporučíte něco v okolí do 50 km? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

31691
26.3.17 21:48

Myslím, že v Rajeckých Teplicích něco takovýho je :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
26.3.17 21:49

Cca 50 Km směrem na Ružomberok jsou lázně Lúčky. Byli jsme tam ale už snad 8 let zpátky. Měli tam super saunovací zónu. Ale vím, že mají nějak divně otvírací hodiny. V týdnu snad až od 3 odpoledne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
26.3.17 21:52

Besenova a lazne Lucky ty jsou od Besenove vzdaleny cca 7 km a od Martina by yo mohlo byt cca 50 km, obdobna vzdalenost Rajecke Teplice Afrodita, v Bojnicich jsou take termaly, nejblize Martinu budou asi Turcianske teplice, zkus na presne km kouknout na mapy.cz ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
26.3.17 21:52

@slavuska1 Jo, pravda, Rajecké jsou i blíž. Tam se hodně jezdí do hotelu Aphrodite.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
26.3.17 21:53

@cverunka Děkuji, dívala jsem se na to, ale jestli jsem to dobře pochopila, tak vnitřní bazén jen jeden, jinak venkovní, to nevím, jestli bych tam děti celý den udržela. Chtěla bych, aby mi tam vydržely děti, takže aspoň nějaká atrakce, toto se mi pro děti moc nezdá, je to spíš léčebné, nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
26.3.17 21:55

@slavuska1 A jak je to tam se zázemím pro děti? Já už je mám starší - 3, 9, 12 let, tak aby mi tam vydržely. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3736
26.3.17 21:55

@bigl Jo, to je vyloženě léčebné, pro děti to není. Nevěděla jsem, že chcete něco pro děcka. Tak pak určitě Bešeňová. Tam se děcka vyřádí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
26.3.17 21:56

@bigl tak v tom pripade jsou super ty Turcianske a Besenova tam taky jezdime s dcerou. Ty Bojnice I Lucky jsou sise lecebne a do Bojnic deti nepousi proto jsme jeli do Turcianskych a ty jsou fajn

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
26.3.17 21:57

@Framik Děkuji. Já klidně pojedu i dál, pokud tam bude nějaké vyžití pro děti. Nechci Tatralandii, tam jsme párkrát byli a ty davy lidí mě už děsí. Mám obavy, že Bešeňová bude něco podobného. Chtěla jsem něco trošku klidnějšího, ale zároveň něco pro děti - aspoň tobogán, nebo něco.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
26.3.17 21:58
@bigl píše:
@slavuska1 A jak je to tam se zázemím pro děti? Já už je mám starší - 3, 9, 12 let, tak aby mi tam vydržely. Díky.

příbuzní tam jezdí se 7 letým, ale nevím, jak to tam vypadá. pro děti bych byla taky pro Bešeňovou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
26.3.17 21:58

@Framik Děkuji a můžeš mi něco napsat k těm Turčianským Teplicím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
26.3.17 22:07

@bigl tak na Besenove to tak extra divoke neni je to hodne velky a nikdy jsem tam mackanici nezazila a to jezdime v lete o prazdninach.
Turcianske jsou mensi. Maji jeden vetsi vnitrni bazen, pak 2 velmi horke a whirpoolky, jsou tam I vnitrni detske bazeny, pak proplaves ven a tam jsou velike plavecke s teplou vodou, je tam I tobogan jde se z vnitrku. My tam byli v breznu a venku se super plavalo voda teplounka akorat priste vzit I cepice, usi nas trochu studili, preci vlasy jsou vlhke od vody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1831
26.3.17 22:10

@Framik A děti tam můžou do všech bazénů? Dívala jsem se na jejich stránky a na ceník a výhodnější rodinné vstupné mají jen max na 3 hodiny. Stačí to, nebo je lepší zaplati si každý sólo ten celodenní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
576
26.3.17 22:18

@bigl dceri v dobe kdy jsme tam byli bylo 3.5 let a normalne jsme s ni byli vsude jen v tom jednom cervenem ne tam je ta voda hodne tepla, tam jsem ani ja nevydrzela, ale ti co byli zvykli tak tam I sedeli s detmi tak striktni zakaz neni. My tam asi byly dele nez 3 hod. Ale presne uz nevim, je to.uz 3 roky. Ale pokud mate cely den, doporucuji I navstevu zoo Bojnice a zamku a pak se presunout do lazni je to kousicek do max.20-30 min. autem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama