Kuřácký podnik v Olomouci

Anonymní
12.3.17 12:08

Kuřácký podnik v Olomouci

Předem se omlouvám za anonymitu, ale chodí sem lidé z okolí a dokonce i dotyčná osoba, které se to týká- obchodní partner, čili snad chápete.
V úterý mám mít důležitou obchodní schůzku v Olomouci, má to být spojeno s pozdním obědem, oba obchodní partneři jsou kuřáci, jsou to lidé kteří se v žádném případě nebudou omezovat tím že by šli do nekuřáckého podniku. Nejsem z Olomouce a tak hledám vhodný podnik, cenová relace spíš vyšší. chci kvalitní dobré jídlo, problém je že z těch kuřáckých restaurací nemůžu najít žádnou slušnou která by se k obchodnímu jednání hodila, partneři zároveň jsou velcí jedlíci a tzv. hight gastronomy je prostě nezasytí, malé porce načančané na talíři a nic z toho. Další věc je že obchodní partneři jedou z Rakouska takže nemůžu udělat rezervaci na přesnou hodinu, protože zkrátka čas příjezdu je pouze přibližný, ale vzhledem k tomu že je to v týdnu nemusel by to být problém. Klidně to může být v okolí Olomouce, Prostějova atd. Ideální by byl podnik někde v přírodě. Nechceme do Drápala- je tam hlučno ani do Moravské na náměstí. Jsem zoufalá, už druhý den koukám na netu a nic nenacházím.
Takže shrnutí: slušný podnik něčím zajímavý, ideálně na venkově nebo v přírodě, solidní porce, vysoké ceny nevadí, kuřácké prostředí.

Děkuji všem za pomoc. Eva.

  • Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.3.17 17:50

Kourit se nesmi uz nikde. takze jedna podminka nesplnitelna

  • Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.3.17 18:46
@Anonymní píše:
Kourit se nesmi uz nikde. takze jedna podminka nesplnitelna

Děkuji za absolutně informačně nehodnotný příspěvek, navíc se zavádějící nepravdivou informací. :roll:

Nesmí až do května, máš poněkud neúplné informace a kuřácký podnik kde se vaří jsme nakonec našli. Podmínka splněna, každopádně spokojenost byla. Obchod se vydařil.

  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama