Výlety v 7. - 8. měsíci těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sofi87
Kecalka 205 příspěvků 24.02.17 16:37
Výlety: 7 - 8 měsíc těhotenství..

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak jste zvládali nebo zvládáte výlety/ procházky v 7. - 8. měsíci těhotenství? Přemýšlíme s přítelem, že pojedeme koncem dubna/ začátkem května někam na hory na pár dní.. Oba máme rádi hory, ale spíš jestli se to vůbec dá :D.. Přemýšlím spíš o menších výletech/ procházkách :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinePety2
Ukecaná baba ;) 2450 příspěvků 24.02.17 16:41

Hele, to musíš podle sebe, jak se cítíš. Někdo trčí doma od chvíle, co viděl dvě čárky na testu, někdo to akčně valí až do konce. Já ještě týden před porodem anchodila se psem i deset kilometrů…Jen jsem pořád odskakovala do křovíčku :-D V sedmém měsíci jsme najeli 1200km autem tam a zpět bráchovi na svatbu…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 24.02.17 16:47

To musíš podle sebe, jak se cítíš. Zvládnout se to určitě dá :palec:
Jestli se cítíš dobře tak proč ne

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 24.02.17 16:55

Pokud je všechno ok, tak proč ne. já při prvním okolo 30tt ušla asi 20km, a pohoda. menší procházky, zdravej horskej vzduch, jela bych, pokud bude vše ok.

Lentilkaaa83
Závislačka 3071 příspěvků 24.02.17 17:12

Já jsem tedy aktuálně v 6 měsíci a příští týden jedeme na týden na hory :-) záleží jak se cítíš ty.

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 24.02.17 17:43

S prvním jsem ještě v devátém měsíci lezla po lese a hroznych kopcich. S druhým jsem byla rada, ze jsem došla na pískovište a domu. Tohle ti nikdo dopředu neřekne

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 17:50

S prvním nebyl problém a nechápala jsem jak někdo nemůže :oops: no s druhým jsem ráda že dojdu za barák :zed:

Zireael
Ukecaná baba ;) 1754 příspěvků 24.02.17 17:53
@Tichošlápek píše:
S prvním jsem ještě v devátém měsíci lezla po lese a hroznych kopcich. S druhým jsem byla rada, ze jsem došla na pískovište a domu. Tohle ti nikdo dopředu neřekne

Měla jsem to úplně stejné.

nozu
Extra třída :D 11683 příspěvků 24.02.17 17:59

@Sofi87 Jak už bylo napsáno, uvidíš, jak ti bude. Jen ještě doplním, že bych si na tvém místě udělala průzkum ohledně porodnic v okolí, abys věděla, kam se vypravit, kdyby byly náhodou problémy… Ne že bych něco přivolávala, ale je dobré být připraven na všechny alternativy.

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 18:10
@nozu píše:
@Sofi87 Jak už bylo napsáno, uvidíš, jak ti bude. Jen ještě doplním, že bych si na tvém místě udělala průzkum ohledně porodnic v okolí, abys věděla, kam se vypravit, kdyby byly náhodou problémy… Ne že bych něco přivolávala, ale je dobré být připraven na všechny alternativy.

souhlasím já v neplánovaně rodila o měsíc dřív :think:

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 18:21

Taky jsem v 7.mesici a zatim funguju normalne jak jsem byla zvyklá… Akorat místo běhání provozuji ted rychlochuzi :-) v prvním tehotenství jsem měla menší břicho tak to jsem par dni před porodem jeste dělala tůry okolo 10 km ale nyní mám břicho vetsi a myslím že uplně na konci už toho nebudu schopná tentokrát, protože mám i kylu a křečáky ve slabinách a už ted v tom 7. mesici to enní takový komfort ale neco delat musím jinak mi jde váha nahoru

axelina
Ukecaná baba ;) 2021 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 18:23

@ka2ka to ti zavidim… taky by mi nevadilo tentokrát rodit dřív..ten mesic je už mimčo donošený skoro a človek se vyhne tomu poslednimu nejhoršimu mesici… prvniho syna jsem přenášela 2 týdny a obávám se že nyní se to bude opakovat s mým štěstím

ka2ka
Extra třída :D 12965 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 18:26
@axelina píše:
@ka2ka to ti zavidim… taky by mi nevadilo tentokrát rodit dřív..ten mesic je už mimčo donošený skoro a človek se vyhne tomu poslednimu nejhoršimu mesici… prvniho syna jsem přenášela 2 týdny a obávám se že nyní se to bude opakovat s mým štěstím

já rodila akutně 36+4 no všichni doufají, že ted to taky doklepu alespon do toho 36 tt :think: takže upřímně ani žádný velký tůry a procházky nepokouším i když je fakt že ta váha je hroší než u prvního tam jsem se hýbala :(

NikysekR
Extra třída :D 10334 příspěvků 12 inzerátů 24.02.17 18:27

Zvládala jsem v pohodě, u prvního jsme jeli na celodenní výlet ještě v 9.měsíci. U druhého jsem byla naposledy v 8.měsíci. Pokud se cítíš dobře, proč sedět doma ;)

elen-ka
Extra třída :D 12286 příspěvků 23 inzerátů 24.02.17 18:42

@Sofi87 tak u prvního těhotenství jsem byla v 5 měsíci na horách na Slovensku. Ale třeba ten 7 či 8 měsíc jsem už byla, že jsem nikde netrajdala, jen krátké procházky. Bylo to ale v zimě a já byla hodně unavená. U druhého těhotenství jsem delší procházky nedávala pomalu od 3 či 4 měsíce. Krátké ano, delší mě strašně unavila.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >