Výlet v Praze levně :-)

5436
14.3.17 14:39

Výlet v Praze levně :-)

Mamči, taťkové, potřebuji vaši pomoc nebo radu. Právě jsem zjistila, že jsem u rodičů zapomněla peněženku s veškerými doklady, karty, peníze… Takže nemám šanci vybrat si peníze v bance a manžel je do pátku služebně mimo domov. Děti mají prázdniny a já jim na zítra slíbila výlet. A chci to dodržet. Takže potřebuji radu. Kam se jít nejlépe v Praze nebo okolí podívat za málo peněz (vyštrachala jsem v kabelce a po kapsách necelých 800 Kč :oops: :lol: ). Dětem je skoro 14 kluk, a 10 holčina. Kdyby nám kromě vstupného zbylo i na zmrzlinu nebo něco dobrého, tak by to bylo super :lol:. Původně jsem měla v plánu mořský svět, ale tam je vstupné dost drahé, takže ten odložím :think:
Při nejhorším bych je mohla vzít do kina, ale tam budou chtít popcorn, colu a všechno možné, takže tam se finančně asi také nechytám.
Prosím… Poraďte :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.3.17 14:43

@tterka lanovkou na Petřín, do zrcadlového bludiště není drahý vstup :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
14.3.17 14:45

Šalinou na hrad a pěšky zpátky královskou cestou na nádraží. To se vejde i se zmrzkou do 200,– Jinak asi více v příručce Selka v Praze :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 14:50
@pavld píše: Šalinou na hrad a pěšky zpátky královskou cestou na nádraží. To se vejde i se zmrzkou do 200,– Jinak asi více v příručce Selka v Praze :palec:

Na hrad žádná šalina nejezdí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
14.3.17 14:55

S mazačkou by to měla i možná zadarmo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
14.3.17 14:55
@radkka píše:
Na hrad žádná šalina nejezdí.

Ne vůbec ne, až na tu zastávku, která se jmenuje Pražký hrad. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2668
14.3.17 14:56

@tterka Můžeš je vzít do kina, kde popcorn neprodávají :-) Což je třeba Lucerna.

Nevím, co mají za zájmy, ale co takhle vyrazit na lov kešek někam do Prokopáku apod.?
Nemůžete sbalit svačinu a vyjet někam na kolech? (třeba se kousek popovézt vlakem…)
Nebo zapůjčit koloběžku pro dospělé (od 50 Kč za kus/ den - nutné rezervovat předem) a vyrazit na koloběžný výlet třeba v Prokopáku nebo podél Vltavy? http://www.intrea.cz/pujcovna.aspx - napadá mě ale, že chtějí dost vysokou vratnou zálohu, takže to asi někdy příště.

P. S.: Mořský svět je teď na Slevomatu, do 450 za vstup se vejdete… https://www.slevomat.cz/…rskeho-sveta
Taky je v nabídce Aqua centrum Letňany za kilčo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 14:56
@WaIl píše:
Ne vůbec ne, až na tu zastávku, která se jmenuje Pražký hrad. :lol:

Šalina tam zastávku opravdu nemá :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
14.3.17 14:59
@radkka píše: Šalina tam zastávku opravdu nemá :mrgreen:

Dvacetdvojka tam jede. :cert: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 14:59
@WaIl píše:
Dvacetdvojka tam jede. :cert: :D

Ale není to šalina :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
14.3.17 15:00

Já ráda chodila s dětmi do Minoru, ale nevim, jestli tam je něco i pro takhle větší děti, já chodila s menšíma :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
457
14.3.17 15:02

Šmirglem 22, z konečný na konečnou a poznáš Prágl ze všech stran…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4207
14.3.17 15:16

No já bych se asi vrátila pro tu peněženku, hlavně kvůli těm dokladům..

Jinak k výletu - Po Praze bych s dětmi šla na procházku (Pražský hrad, Karlův most, Staromák, Václavák…), cestou minete určitě nespočet muzeí, tak do jednoho z nich bych zašla. Peněz Vám zbude dost ještě někde na oběd :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1856
14.3.17 15:18
@radkka píše:
Ale není to šalina :cert: :mrgreen:

Praha není Brno :mrgreen: :lol:, kde sou šaliny všade  :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.3.17 15:34

@tterka Zde je přehled, co je v Praze zadarmo: http://www.prague-tourism.eu/volnyvstup.htm
Takže teba armádní muzeum na Vítkově, k tomu výstup nahoru k Žižkovi (natáčel se tam Blade) a na Žižkově někam na zmru nebo zákusek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama