Tyrkysové šaty - svatba

69
18.4.17 16:42

Tyrkysové šaty - svatba

Dobrý den, chci se zeptat jaké je nejvhodnější oblečení na zlatou svatbu. jedná se o prarodiče od přítele, bude to nejspíše na radnici + potom nějaká restaurace. Koupila jsem si krajkové šaty nad kolena, s mírně nařasenou sukní. Ale nevím jestli to není až moc,,nóbl,, :lol: vůbec nevím co si na takovou událost obléct. A jaké boty, popř něco jako svetřík by se hodily k tem tyrkysovym šatům? Děkuji za rady :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

153
18.4.17 16:46

Já mám ráda bílé doplňky, takže k výrazným šatům nosím bílé sako/bolerko a bílé lodičky, vypadá to moc hezky. nemyslím si, že by to bylo moc nóbl, zlatá svatba už je docela událost :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
18.4.17 16:47

Šla bych slavnostně oblečená, je úplně jedno, zda šaty budou nad kolena, pod kolena či dlouhé, hlavně že se v nich budete cítit!-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 16:48

Volila bych decentní elegantní šaty. Cílem není poutat pozornost na tebe ;) k tyrkysu třeba bílá, tmavě modrá :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
18.4.17 16:49

No vidíš, já jdu na svatbu a mám taky tyrkysové krajkové šaty, po kolena… Taková spíše smaragdovo-tyrkysová, a stále váhám… Mám k tomu naopak černé bolerko, a lodičky..Už se mi nechce shánět světlé věci a nakupovat, tak snad to bude ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7493
18.4.17 16:50

Spíš mám problém, jak sladit chlapa..jen kapesníčkem nebo kravatou? Těžko se tato barva bude shánět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14397
18.4.17 17:00

Ja bych si hlavne zjistila co bude mit na sobe nevesta, abys nebyla nacancanejsi nez ona, pak uz je to jedno :D jinak doplnky ladit treba do bila, nic extra kriklaveho, vyrazneho, spis decentni :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 17:02

@Gabi32 Tak raděj budu hogo fogo.
Osobně bych šla do béžové, tělové. Možná růžové. Ale chce to vidět. Nevidím ani šaty ani tebe, takže růžová by mohla být dost.
Bílá nee, to je hodně tvrdý kontrast a pak se i ty věci hůře kombinují.

@pannda I černá se mi jeví jako tvrdý kontrast, kor ke krajce. Takže pokud to není otázka financí, ale jen času, tak bych se ještě vydala na nákup. A chlapa bych doladila do té druhé barvy u šatů. Nemusí se shodovat s tebou. Nejste dvojčata.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 17:08

K tyrkysove se hodí i žlutá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
18.4.17 17:09

Nevěsta určitě nějaké šaty nebo kostýmek.. Sukně nenosím, černé šaty jsem si dávat nechtěla, bílé už vubec na svatbu, právě skrz nevěstu, jinak mám doma samé lososové ažputé spíše letní.. Takže na co jsem narazila jako první to jsem vzala na rychlo :lol:
@pannda my koupili tyekysovou kravatu a dala se kupodivu lehce sehnat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
18.4.17 17:11

Ta černá k tpmu vypadá opravdu hrozně… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 17:18

Jinak záměrně nezmiňuji bílou, zlatou, stříbrnou. To už by jsi mohla překonat nevěstu, byť se jedná o prarodiče.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8825
18.4.17 17:24

K tyrkysove urcite telova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 18:36

Já miluju k tyrkysové hnědou. Hezky to utlumí a neni to tak kontrastní jako černá nebo bílá. Slavnostního oblečení bych se nebála, padesát let spolu, to už je událost. Samozřejmě vezmi taky v potaz, kde a v jakém stylu se bude akce odehrávat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69
18.4.17 18:43

Nojo, tělový botky by byli super, ty bych ještě sehnala, ale teď je otázka jaký svetřík, bolerko nebo něco na šaty..přece jenom je ješte zima :roll: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama