U moře 8 dnů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.19 19:24
U moře 8 dnů

Kolik dnů je plně dostacujicich na dovolenou?! Budeto má první dovolená a nabídli mi 8 dnů je to málo nebo stačí? Jel nekdo letecky na 8 dnů dá se to užít?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Hegy
Stálice 92 příspěvků 11.02.19 19:26

Dá.

lucenka
Vesmírná mluvilka 34147 příspěvků 11.02.19 19:29

V pohodě. Většinou jsme jezdili na těch 8 dnů. Na mě nje to až až.

Kostroma
Kecalka 209 příspěvků 11.02.19 19:31

Me 8 dnu vetsinou stacilo, clovek o neco lip hospodari s casem, aby stihl vsechno, co chtel. Pri 11/12dennim pobytu jsem byla naprosto zasycena a tesila jsem se domu jak decko na vanoce. Ale jo, 8 je v pohode. Teda pro nekoho jo, pro nekoho ne :) to ma kazdej jinak.

boltova
Kecalka 172 příspěvků 11.02.19 19:34

Mne treba plne vyhovuje byt u more 4-5 dni.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1559 příspěvků 11.02.19 19:37

Osm dní je až až, pokud neletíš tak daleko, že poletíš 15 hodin a nebudeš se den srovnávat s časovým posunem. Za mě je těch osm dní maximum, nejsem žádná cestovatelka, brzy se mi stýská po domově.

sissive
Kecalka 266 příspěvků 11.02.19 19:40

A pro mě by 8 dnů bylo málo. Ale my si nevyhledáváme dovolené kde jen ležíme na pláži nebo u bazénu, ale jezdíme i různě po okolí a na výlety. Někdy ani těch 14 dnů nestačí. Záleží jakou máš povahu a jestli by šlo jen o to trávit čas u vody nebo chcete i nějaké aktivity.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9546 příspěvků 3 inzeráty 11.02.19 19:44

Za mě je ideální 10 dní, ale my jezdíme po vyletech, po okolí většinou půl na půl :) ale dá se i „týden“ záleží co od dovolené čekáš, s kým pojedeš a tak :)

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 11.02.19 19:49
@Anonymní píše:
Kolik dnů je plně dostacujicich na dovolenou?! Budeto má první dovolená a nabídli mi 8 dnů je to málo nebo stačí? Jel nekdo letecky na 8 dnů dá se to užít?

pokud jedes sama s chlapem tak ideal. s detma my minimálne 12-14 dnu

evušák
Stálice 72 příspěvků 11.02.19 19:51

Pokud odectu jeden den na cestu, tak 7 dni na kazdodenni valeni se na plazi staci… Pokud chces ale jeste i neco videt (vylety), tak je to za me malo, ideal je 10/11 dni :)

axelina
Závislačka 2611 příspěvků 11.02.19 19:52

@Kostroma napsala jsi to trefne…hospdoaři s časem aby stihnul vše co chtěl… takže co to pak je za dovolenou…samoz­řejmě kdo je odpočatý že nechodí do práce a jede na dovolenou být aktivni pak ano… ale jinak pokud nekdo chce vypadnout ze stresu ,mnažeři apod vyspat se a proste nic nedelat odpocívat pak idealne 14 dnu… my jezdime i nadýl protože na dovolený nerada nic planuju. nechavam dny plynout a užívam si že nemusim NIC a mužu všechno :)

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 790 příspěvků 11.02.19 19:54

Za mě je ideální tak 10 noci. Na týden už většinou nelitame. Dost často nám dali odlet třeba ve dvě odpoledne, než jsme dojeli na hotel, bylo sedm večer. Už se člověk ani nevykoupe. Pak mas šest dní a i když letis třeba ve tři odpoledne zpátky tak tě v deset vyrazí z hotelu. Sice je většinou místnost, kde si můžeš dát sprchu a uschovat zavazadla, ale stejně, všechno už narvany v kufrech, furt to přehrabovat když náhodou něco (třeba pro děti) potřebuješ. takže pro nás je osm dní málo, ale tak záleží na každém. A když už, tak se fakt snažím hledat aby odlet byl treba v osm ráno, aby tam clovek kolem oběda byl a zpátky max kolem oběda, ten poslední den plácání se někde a čekání na odlet uplně nesnáším.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 11.02.19 20:08

Ono z 8 dni je razem 6, kdyz tam priletime k veceri a odlet je v 5 rano, a to je podle me malo. Mne vyhovuje aspon tech 12 noci a min 3 tydny u vzdalenejsich destinaci.

Lainaire8
Závislačka 2567 příspěvků 2 inzeráty 11.02.19 20:10

7-8 u nás akorát, kor s dětma :lol: :mrgreen:

luca241
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 11.02.19 20:18
@Anonymní píše:
Kolik dnů je plně dostacujicich na dovolenou?! Budeto má první dovolená a nabídli mi 8 dnů je to málo nebo stačí? Jel nekdo letecky na 8 dnů dá se to užít?

Mne stačí i 5 dní.Treba 2-3× 5 dní teda. :) Jinak na 8 jezdíme běžně.Jen jednou jsme byli na 12 a bylo to pro mě konkrétně dloooooouhe.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Sluníčkář Klus nejdříve politoval své děti a pak oznámil deal s miliardářem

Zpěvák Tomáš Klus (32) neztrácí dobrou náladu a radost ze života a přál by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >