Reklama

Ubytování Lednice a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Si-si
Nováček 3 příspěvky 20.01.17 21:16
Ubytování v Lednice a okolí

Holky, poraďte, byli jste někdo ubytování na Jižní Moravě? Lednice a okolí? Chceme někam vyrazit na Velikonoce s dětma. Super by bylo, kdyby tam byl třeba vyhřívaný bazén. Díky moc za info. Budu ráda za všechna doporučení. :)

Reklama

Reakce:

dedrichov
Závislačka 2696 příspěvků 20.01.17 21:25
@Si-si píše:
Holky, poraďte, byli jste někdo ubytování na Jižní Moravě? Lednice a okolí? Chceme někam vyrazit na Velikonoce s dětma. Super by bylo, kdyby tam byl třeba vyhřívaný bazén. Díky moc za info. Budu ráda za všechna doporučení. :)

Co třeba Pasohlávky? Je tam aqualandia

Uživatel je onlineluca241
Ukecaná baba ;) 1591 příspěvků 20.01.17 21:30

Spa resort Lednice

kettkav
Kecalka 140 příspěvků 20.01.17 22:05

http://www.lednice-ubytovani.cz/o-nas/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama