UHK - dálkové studium

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
21
25.1.22 15:08

UHK - dálkové studium

Hezký den všem,

mám v plánu se letos hlásit na Sociální patologii a prevenci - na kombinované studium, nebo na Sociální práci - také kombinovaně.

Chtěla bych se Vás zeptat, jak studium probíhá… teď konkrétně myslím, kdy se chodí na výuku. Já totiž pracuji od pondělí do pátku od 8-16h., a někde jsem slyšela, že výuka probíhá i v pátek.

Moc děkuji :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12781
25.1.22 16:05

Proč se nezeptas přímo na studijním?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
25.1.22 16:07

@Cenarius protože už jsem psala 3 maily a volala několikrát, a odezva žádná. A také to raději uslyším od někoho, kdo tam opravdu byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12781
25.1.22 17:18

Jakože na studijním ti referentka bude vykládat bludy jo? :mrgreen: ty musíš mít těžký život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
403
25.1.22 23:14

Mam sociální práci ve verejne sprave a chodili jsme patek, sobota a nedele. Je to uz teda 7.let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.1.22 05:06

Sociální patologie a prevence: čt+pá+so 1-2× za měsíc. Většinou všechny 3 dny za sebou. Někdy jen dva, jeden. Výuka od 8 do 18-19h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5937
4.3.22 15:52

Oživuji. Ráda bych si dala přihlášku na Sociální patologie a prevence - ale teď mi paní ze studijního psala, že výuka pro kombinovanou formu studia je,,jen,, 1×za tři týdny pá, so…jak to tedy je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.22 15:59

@Salorka Tak to asi tak je…já loni státnicovala a chodila jsem čt+pá+so. Možná to změnili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5937
4.3.22 16:06

@Kazimíra Olejovka Díky za info, myslela jsem právě, že ještě studuješ, takže máš aktuální info.. zkusím a uvidím… Je to těžký obor?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.22 17:32

@Salorka Prý nejtěžší na katedře dle slov vedoucího katedry :D Budeš mít trochu jinou skladbu předmětů, než jsem měla já…ale z mého pohledu…něco šlo, něco bylo fakt záhul…uvidíš sama… Obecně nejnáročnější bylo trestní právo, pedagogika, sociologie s Kučírkem, bacha na Knytla, Krause…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6466
4.3.22 18:35
@Kazimíra Olejovka píše:
@Salorka Prý nejtěžší na katedře dle slov vedoucího katedry :D Budeš mít trochu jinou skladbu předmětů, než jsem měla já…ale z mého pohledu…něco šlo, něco bylo fakt záhul…uvidíš sama… Obecně nejnáročnější bylo trestní právo, pedagogika, sociologie s Kučírkem, bacha na Knytla, Krause…

Jojo zkouska ze sociologie u Kucirka..Parsons agily schema..teorie systemu..system. struktualismus uz ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
4.3.22 20:16

Patologie a prevence

Výuka probíhá zpravidla v pátek a sobotu jednou za 14 dní. Které referentce zakladatelja psala, že vůbec neodpověděla, to by mě zajímalo :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5937
5.3.22 11:58

Holky, upřímně - dá se to zvládnout s dvěma dětmi, x letech po škole, praxe v jiných oborech? Jsou to věci, co je potřeba se učit zpaměti?
A další věc - ze studijního psali 1*za 3 týdny pátek, sobota…jak to tedy je s výukou? Je potřeba být na všech přednáškách? Případně jde požádat o nějaký individuální studijní plán?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.3.22 20:35
@Salorka píše:
Holky, upřímně - dá se to zvládnout s dvěma dětmi, x letech po škole, praxe v jiných oborech? Jsou to věci, co je potřeba se učit zpaměti?
A další věc - ze studijního psali 1*za 3 týdny pátek, sobota…jak to tedy je s výukou? Je potřeba být na všech přednáškách? Případně jde požádat o nějaký individuální studijní plán?

Dvě děti, praxe v jiných oborech, x let po škole… příští týden nastupuji do nové práce - na stará kolena měním totálně obor. Takže ano, dá, ale musíš mít oporu. Já ji měla v manželovi. Jezdil s dětmi na chalupu, chodil s nimi ven…já v Hradci přespávala, když jsem měla výuku. A je rozhodně lepší na přednášky chodit poměrně dost vyučujících docházku hlídali a u dalších předmětů to bylo v tvém zájmu. Něčemu musíš rozumět, něco se učíš nazpaměť…důležité je, aby ti v té hlavě něco do státnic zůstalo. Když jsem srovnávala s jinými školami, na UHK více předmětů, více zkoušek než zápočtů…většinou tři kola…seminárka+test+ústní zkouška. A vím, že spolužákům hodně seminárky vraceli. Rozhodně velmi zajímavý a důležitý obor - není však pro každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat