Úklid domácnosti, placený

Anonymní
9.10.19 23:16

Úklid domácnosti, placený

Ahoj holky. Myslíte, že je blbý nechat si pro jednou uklidit celý dům od nějaké „uklízečky“ nebo jak se nazývají i když dům je vlastně tak nějak napůl v rekonstrukci a není to prostě dodělaný dokonalý bydlení? Jde mi jen o to, než odjedu do porodnice, aby doma bylo prostě aspoň čisto a uklizeno fakt vše a pečlivě a já chvíli nemusela pořádně nic dělat než se vžiju do role matky, protože přítel po otcovské nastoupí samozřejmě zpět do práce a jezdí na týden pá, takže víceméně to je vše na mě kromě víkendu s dnů kdy má volno.
Jen je mi blbý aby mi uklízela vlastně polorozdělaný dům kde nemám ani ten nejnovější nábytek a ani nově položený podlahy, prostě stav nic moc, ale nejsme žádné špíny jen máme chvíli baráček a pomalu děláme… a mám tu dva velký psy, takže sem tam určitě i chlupy někde zafoukaný. Já už moc nezvládám, teda uklidím si, ale na žádný stěhování a uklízení za nábytkem to už není a na výpomoc nikoho prostě nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8928
9.10.19 23:20

Určitě to není blbý, od toho přeci úklidová služba je ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.10.19 06:20

Pokud seženeš někoho fakt kvalitního, tak vřele doporučuji.. Osobně se mi bohužel nepodařilo sehnat někoho, kde bych byla s výsledkem fakt spokojená, ale i tak mi to vždy pomohlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
10.10.19 06:47

Opravdu to blbé není. Akorát z vlastní zkušenosti, hledej někoho pokud možno s doporučením (nebo alespoň s důvěryhodnými recenzemi) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
10.10.19 09:57

Doporučuju přes agenturu a všechno ci chceš udělat, tak vypsat jmenovitě. A to že nemáš dokonalé bydlení, to neřeš. A hlavně nešůruj celý barák než ti přijde nasmlouvaná pracovnice uklidit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
15.10.19 13:50

Proč by to bylo hloupé? Určitě není. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu