Úkol pro ženicha

17
10.7.11 13:19

ÚKOL PRO ŽENICHA

Ahojte maminky, moje sestra bude mít v sobotu svatbu. Jelikož mám za úkol naplánovat zábavu, chtěla jsem se zeptat, jaké úkoly jsou vhodné pro ženicha, aby si zasloužil nevěstu (ještě před svatbou). Budu Vám vděčná za každý Váš tip. :-) :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
287
10.7.11 13:35

Na mého manžela si připravili při zatahování přebalování miminka a nedali mu náhradní plínku, musel si poradit :-)
Hovínko udělali z čokolády… miminko zastoupila autentická panenka :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
10.7.11 13:44

Něco takového bude mít ženich připraveno před hostinou. Já bych spíše potřebovala nějakou legraci když si ženich přijede ráno pro nevěstu. Ale i tak děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
960
10.7.11 13:46

na jedne svatbe jsem videla ze musel na stipat drivi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17
10.7.11 13:49

To zní dobře, jen je to nešika, :-) tak aby ještě nepřišel k úrazu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2566
10.7.11 14:16

Ahoj, u nás se dělají úkoly, jakože si ženich nevěstu zaslouží a rodiče se nemusí bát mu jí dát. Takže seká dříví, zahání husy (prasata) do chlívku, tahá kárku s nějakým těžkým nákladem, zametá dvůr, nebo sbírá drobné z ulice. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
891
10.7.11 14:26

asi bych udělala tu srandu že bych zamkla branku na několik řetězů a dala mu svazek klíčů, jestli chce tak ať si ji vysvobodí :D jako druhou možnost bych mu dala pilku :d

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1175
10.7.11 14:36

Pěkný nápad - s těmi řetězy :potlesk:
U nás to bude jasné, táta je dřevorubec, tak můj milej dostane sekyrku a špalík. Jo a ještě se vedle toho dává lahev s nějakým alkoholem. Pokud se dřív napije tak nevěstu nedostane :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Billi
10.7.11 14:48

Manžel krájel na naší svatbě cibuli. Dostal prkýnko, zástěru a už to jelo. Prý jestli se dokáže postarat o rodinu se vším všudy. Na výběr dostal několik nožů (většinou dětské a příborové). Nejvíc všchny pobavil, když se zeptal, jestli by byl nějaký normální a svědek zalovil v kapse a vytáhl švýcarák…

  • Citovat
  • Upravit
8097
10.7.11 15:45

Mě manžel musel poznat, zavázali mu oči 4 jsme si sedli na židle a manža hledal, měl štěstí vybral si tu pravou :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
869
10.7.11 16:45

můj manžel musel před každýma dveřma který vedly ke mě, zaplatit a dát nějakou kořalku. Byly ke mě 4 dveře a tak si udělal v peněžence pěknej průvan :lol: :lol: vyšla jsem ho skoro na 25tisíc, ale penízky jsme pak dostaly zpátky, kořalku už ne :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
etatinek
10.7.11 19:45
sali78 píše:
můj manžel musel před každýma dveřma který vedly ke mě, zaplatit a dát nějakou kořalku. Byly ke mě 4 dveře a tak si udělal v peněžence pěknej průvan :lol: :lol: vyšla jsem ho skoro na 25tisíc, ale penízky jsme pak dostaly zpátky, kořalku už ne :lol:

Cheche… Bych dal max. čtyři stovky… Tvůj manžel tě asi opravdu chtěl… :lol: :-D

  • Citovat
  • Upravit
869
10.7.11 21:08
etatinek píše:
sali78 píše:
můj manžel musel před každýma dveřma který vedly ke mě, zaplatit a dát nějakou kořalku. Byly ke mě 4 dveře a tak si udělal v peněžence pěknej průvan :lol: :lol: vyšla jsem ho skoro na 25tisíc, ale penízky jsme pak dostaly zpátky, kořalku už ne :lol:
Cheche… Bych dal max. čtyři stovky… Tvůj manžel tě asi opravdu chtěl… :lol: :-D

chtěl. Čekal na mě 18 let :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
etatinek
10.7.11 22:00
sali78 píše:
etatinek píše:
sali78 píše:
můj manžel musel před každýma dveřma který vedly ke mě, zaplatit a dát nějakou kořalku. Byly ke mě 4 dveře a tak si udělal v peněžence pěknej průvan :lol: :lol: vyšla jsem ho skoro na 25tisíc, ale penízky jsme pak dostaly zpátky, kořalku už ne :lol:
Cheche… Bych dal max. čtyři stovky… Tvůj manžel tě asi opravdu chtěl… :lol: :-D
chtěl. Čekal na mě 18 let :lol: :lol:

To bych se těma dvěřma radši proboural - prosekal… To abych si na budoucí manželku ještě bral úvěr ne?? Takovýdle… Sekyrka a trochu námahy přece za to stojí… Ještě se takhle zbytečně zadlužovat, žádné takové!! :mrgreen: :-P

A jakýpak úkol pro ženicha tady myslíte?? Cožpak to není už překonání všech sil a neskutečná odvaha ženu požádat o ruku a ještě si ji vzít?? A vy byste ty chlapy snad chtěly úplně zničit a ponížit!! Hanba vám, ženský jedny nevděčný!! Hanba vám!! :twisted: :cert:

  • Citovat
  • Upravit
84
4.7.20 00:04

OBNOVA DISKUZE

Prosím o inspiraci, moje švagrová se bude vdávat a potřebuji vymyslet něco na ženicha aby si nevěstu zasloužil.
Když se vdávala moje druhá švagrová tak jsme udělali že když odpověděl správně za otázky tak mohl dál a když ne tak musel zaplatit flaškou. Když postoupil dál tak tam stál můj manžel jako falešná nevěsta a ženich ho musel podplatit aby se dostal k pravé nevěstě.
Opět bych chtěla něco srandovního, ne nic dlouhého ale zábavného.
Děkuji za odpovědi ❤️️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný