Umělé řasy a operace

3114
25.11.19 08:02

Umělé řasy a operace

Ahoj, prosím Vás můžu mít na operaci uméle řasy?
Jak jste to měli Vy?
Mám pokyny k operaci, kde je napsáno e že bych měla mít odlakované nehty,
a různé jiné pokyny, ale o řasách nic. Mám tam i telefonní číslo na které se ovšem už celý minulý týden nemůžu dovolat, tak prosím kdo máte zkušenosti napište, děkuji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1124
25.11.19 08:15

No řasy nech řasami.. Přeci si je nevyskubes.. Nehty musí být odlakovány aby bylo vidět na lůžku jestli nemodraji. Já byla na operaci s rovnátky… Jen se mě zeptali jestli mi nemůžou vypadnout z pusy jak mi budou do krku pak cpat tu hadici na podporu dýchání… Ne nevypadly.. Byly napevno. To samé různé můstky atd.. Byla jsem o na operaci s mimodeloznim a i ty nehty jsem měla nalakovane.. Jsem nevěděla že půjdu na sál.. Takže v klidu… Prostě odlíčena, odlakovana oholena a nic nejíst a nepit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 08:17

Nepíšeš jakou operaci. Nicméně já s prodlouženýma rasama byla akorát na laserove operaci oči a tam to neřešili. Pochybuji, že by to zrovna někde jinde řešili. Ty nehty chtějí nejspíš proto, aby viděli na barvu nehtoveho lůžka. Ale když jsem měla gelovky a byla na operaci pod narkozou, tak to taky nebyl problém. Asi záleží na pracovišti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2110
25.11.19 08:31

Je to uplne jedno :roll: to je zas dotaz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
25.11.19 08:36

Děkuji všem :palec:
Jdu na operaci břicha, ale tak nechci dělat někde potíže, tak se ptám…
Takže uvažují že si řasy buď nechám sundat a nebo obnovit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1309
25.11.19 09:33

Ničemu to nevadí, pouze se může stát, že ti je vyskubnou náplastí, protože většinou se během operace oči zalepují. Ale není nutné je preventivně dávat pryč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama