Umí někdo chorvatsky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 08.12.10 10:49
Umí někdo Chorvatsky?

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli tu náhodou není někdo, kdo umí Chorvatsky, začínám se sama učit a byla bych moc ráda, kdybych měla někoho koho bych se mohla občas zeptat kdybych si s něčím nevěděla rady.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lemaz
Závislačka 3040 příspěvků 08.12.10 10:52

Umím jen trochu - co jsem potřebovala na dovolené, takže ti asi nepomůžu.

sandrik
Neúnavná pisatelka 19817 příspěvků 08.12.10 10:58

já trochu umím, ale spíš jen technický věci - dělala jsem na několika projektech, kde byly specifikace a technický zprávy v chorvatštině, ale mám kolegu chorvata, takže když bys potřebovala s něčím pomoc, myslím že to zvládnem ;)

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 08.12.10 11:02

Já umím dobře. Žiju v Chorvatsku 8 let a z Chorvatštiny i překládám. Tak pokud budeš něco potřebovat směle do toho :-)

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 08.12.10 11:06

Ještě jsem zapoměla dodat manžel je Chorvat a náš Tibi půl napůl Chorvatštinu si už taky začíná osvojovat :lol:

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 08.12.10 11:06
mikky píše:
Já umím dobře. Žiju v Chorvatsku 8 let a z Chorvatštiny i překládám. Tak pokud budeš něco potřebovat směle do toho :-)

Díky, když budu něco potřebovat vědět tak se obrátím. :)

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 08.12.10 11:26

Jinak jenom ze zvědavosti proč se chceš učit zrovna chorvatsky?

Iduska
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 08.12.10 19:27

Protože mám v Chorvatsku moc dobrý známý a v létě bych zase chtěla za nimi jet na návštěvu a chtěla bych je překvapit tím, že budu umět mluvit chorvatsky alespoň základní konverzaci a ne jen pár slovíček co znám jako doposud.

mikky
Závislačka 4092 příspěvků 09.12.10 12:36
Iduska píše:
Protože mám v Chorvatsku moc dobrý známý a v létě bych zase chtěla za nimi jet na návštěvu a chtěla bych je překvapit tím, že budu umět mluvit chorvatsky alespoň základní konverzaci a ne jen pár slovíček co znám jako doposud.

To ćeš moć bez problema nije teško. Odakle su tvoji prijatelji? :-)

Ladinnn
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.11 10:43
Jak jde učení?

Dobrý den, chci se zeptat jak jde učení? Podle čeho nebo jak se učíte? Děkuji za odpověď. L.

Miki92
Nováček 2 příspěvky 22.09.12 22:42
Hrvatski jezik

Čauky :o) vidím že bojujeme se stejným protivníkem, Mikky, Vám jsem chtěla napsat ale jelikož jsem nováček tak mi nejdou posílat soukromé zprávy, což mě hodně mrzí, snad se to podaří pozdeji. Přeji Hezký den! :)

slunicko100
Závislačka 3734 příspěvků 23.09.12 00:23

Pěkná diskuze.
právě jsem se z hr vrátila.

mikky, kde žije?

slunicko100
Závislačka 3734 příspěvků 23.09.12 00:23

Pěkná diskuze.
právě jsem se z hr vrátila.

mikky, kde žije?

Undercover Angel
Kecalka 158 příspěvků 23.09.12 05:14

Pa zašto ja neznam za ovu temu! :(
Ahoj holky!
Take bydlim v Chorvatsku (jiz 12tym rokem), manzel chorvat a mame 8mi tydeniho chlapecka :)

Miki92
Nováček 2 příspěvky 23.09.12 16:35

Ahojky, a myslíš že se dá naučit hrvatski jezik jako samouk? tež jsem se před pár dny vrátila " krk-šilo" nehledě na to že mě to moc láká tam jet znovu a zůstat tam :) :))… ale nevím nic co se týče práca atd. :) myslíš že má člověk šanci se tam nějakým způsobem uchytit?? ja volim Hrvatsko!!! :D :srdce:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Houdová odmítá dětem říkat, že převlečení sousedé jsou čert s Mikulášem

Fotky Mikulášů a čertů u krásné Heleny Houdové vyvolaly traumatické... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >