Umrtí mrtvého, sen

Anonymní
6.3.20 12:03

Umrtí mrtvého, sen

Ahoj, jsem celá nesvá, ale sakra nesvá. Jsem po noční, takže spánek takovej polo, než tvrdý spaní. Ale zdálo se mi o dvou lidech, kteří jsou už mrtví, že předemnou znovu zemřeli. Konkrétně moje milovaná babička, která pro mě byla jako máma. Byla to má láska. Její smrt jsem nesla hodně těžce, viděla jsem jí když zemřela a viděla jí jako poslední živou, zemřela doma, tak jak si to přála, ve spánku. Už je to šest let, co je mrtvá, byla jsem z toho až blázen, když zemřela. Neustálé chození na hřbitov, truchlení. Hodně mi pomohl partner. Stále se mi hrozně stýská, ale už to beru trošku jinak a čas hojil a hojí tu ztrátu. Není dnem, abych na ní nevzpomněla. Ale jak říkám už nestýskám tolik, nebrečím a jak bych to řekla neblbnu?..beru to jako součást. Ale dnešní sen mě nedá pokoj. Mám z toho šílený pocit. S tou babičkou, jsem mluvila a říkala jí, že nechci aby znova umřela, abych zase zažívala to, co už jsem zažila, ten smutek, ztrátu. Je mi z toho, tak jak mi bylo před těmi 6 lety..Nevíte někdo náhodou, význam. Rady, že to je jen sen…ty prosím odlehčete. Mě je z toho fakt hnusně. Sen zapomenu, nebo se mu ješe 10 let po směju, neřeším. Ale tohle.. :,( :,( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11876
6.3.20 12:24

No co - ještě někde vespod je troška neodrtruchleného a odbývá se to ve snu.

Vezmi papír a tužku, napiš babičce dopis, věci co bys ji teď řekla, kdybys ji viděla a vezmi ho, běž k nějaké řece či většímu potoku, roztrhej ho na kousky a pošli po vodě. Případně ho tedy venku opatrně spal a pošli po větru.

Pomůže ti to dostat ze sebe ještě nevyřčené a posílit ten prvek loučení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.3.20 13:16

Děkuji ti za radu, zajedu za ní ješte dnes zapálit svíčku. Mám i teď celkem starosti..měla narozky, já je měla před týdnem, obě únorové, tak na ní člověk myslí ještě jednou tolik. Já vím, že možná až blaznim, ale to její pochopení, každé situace, pohlazení a oslovení děvečko zlatá, tolik chybí. Byla to dokonce prababička, ale tak pro mě nesmírně důležitá. Bydlela s náma. No děkuji za radu, hned se mi ulevilo :)

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
11876
6.3.20 17:16
@Anonymní píše:
Děkuji ti za radu, zajedu za ní ješte dnes zapálit svíčku. Mám i teď celkem starosti..měla narozky, já je měla před týdnem, obě únorové, tak na ní člověk myslí ještě jednou tolik. Já vím, že možná až blaznim, ale to její pochopení, každé situace, pohlazení a oslovení děvečko zlatá, tolik chybí. Byla to dokonce prababička, ale tak pro mě nesmírně důležitá. Bydlela s náma. No děkuji za radu, hned se mi ulevilo :)

výročí jsou mizerné, no. Není divu, že to mozek ve spánku snaží nějak dořešit. Svíčka je super nápad.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama