Ureaplasma urealyticum v 30tt

Anonymní
30.6.20 22:53

Ureaplasma urealyticum v 30tt

Zdravím, prosím potřebovala bych poradit :(.
Jsem ve 30tt, zkracuje se mi čípek a mám časté tvrdnutí břicha a tak mě poslali do nemocnice na vyšetření, kde mi zjistili Ureaplasma urealyticum z kultivace. Jenže tam byla taková mladá doktorka, která mi téměř nic k tomu neřekla a byla taková dost mimo. Řekla mi, že mi dá recept na antibiotika a ještě nějaké čípky do pochvy na ten čípek. Jenže v lékárně jsem zjistila, že antibiotika napsala špatně, protože mi napsala prášek 2× denně po dobu 6 dní ale recept jen na jednu krabičku, kde jsou jen 3 prášky :nevim:. A ty čípky o kterých mi říkala? Tak na recept jsem dostala normálně nějaké polykací léky, které jsou velké jak něco a 2 večer?
Jsem z toho celá nějaká nesvá.
Navíc co jsem si tak četla, tak je to pohlavně přenosná bakterie, neměl by i partner dostat nějaké léky?
Zítra zajdu ke své dr. Ale chtěla bych v klidu usnout :P… Tak jen jestli s tím mate někdo zkušenost
Děkuji moc :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

23741
30.6.20 23:03

Mám s tím zkušenost jako netěhotná. Tenhle prevít není žádná legrace, v těhotenství už vůbec ne, způsobuje často potraty. Ale je dobře, že jsi to doklepala už do 3Ott, nejkritičtější období už máte za sebou.
U nás léčba probíhala tak, že jsme se léčili oba, hodně silnými ATB, brali jsme je několik týdnů (takovými, co se v těhu nesmí). U tebe jako těhule bude asi léčba šetrnější. Pořeš to zítra se svou lékařkou, které důvěřuješ, a dbej jejích pokynů. At se podaří miminko donosit co nejdéle :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 23:06

@pe-terka
Teda 8o. U nás právě já ani partner nemáme jediný příznak. Nic nám vůbec není, nebýt těch stěrů, tak to ani nevím.
Hlavně tedy na začátku těhu jsem prodělala stěry a tam bylo naprosto vše v pořádku a negativní a teď tohle :roll:.
Každopádně moc děkuju, zítra tam skočím a zeptám se co a jak :)

• Nahlásit
  • Citovat
23741
30.6.20 23:12
@Anonymní píše:
@pe-terka
Teda 8o. U nás právě já ani partner nemáme jediný příznak. Nic nám vůbec není, nebýt těch stěrů, tak to ani nevím.
Hlavně tedy na začátku těhu jsem prodělala stěry a tam bylo naprosto vše v pořádku a negativní a teď tohle :roll:.
Každopádně moc děkuju, zítra tam skočím a zeptám se co a jak :)

těžko říct, možná ti gyndařka provede ještě kontrolní stěr pro vyloučení laboratorní chyby…Každopádně na tohle jsou výtěry speciální, běžným se to nepozná…Je otázka, proč ti ho vlastně dělali, když jsi bez potíží.
Já problémy měla (bolesti v podbřišku) a dr. říkal, že jsem to klidně mohla chytit někde na bazéně nebo na koupališti, že nákaza nemusí být jen pohlavní cestou. Od té doby si hodně hlídám, kam se vlezu vykoupat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.6.20 23:15

@pe-terka
Stěry dělali, aby právě vyloučili nějaký zánět nebo tak, co by právě způsobovalo to zkracování čípku. Že prý hodně žen může mít všechno možné i bez příznaků 8o :roll:.
Aha, tedy to koukám 8o.

• Nahlásit
  • Citovat
260
1.7.20 07:13

Já už rok bojuji s touto potvorou a ne a ne se jí zbavit… Troje antibiotika, několik globulí, přítel přeléčen… Jsem z toho už nešťastná. Příznaky též nemám krom bolesti v podbříšku. Zkuste jiného doktora a držím palce, ať to dopadne dobře. Někde jsem četla, že ženy otěhotněly i přes tuto bakterii a normálně porodily. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama