Reklama

Urobilinogen u dítěte - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.17 21:27
Urobilinogen u dítěte - prosím

Ahoj holky, moc prosím o radu, kdo má nějaké zkušenosti. Dnes ráno jsem jako samoplátce nechala odebrat moč mé desetileté dceři (naše paní doktorka má již před vánocemi dovolenou). Dcerka si před 2 dny stěžovala večer na bolesti v podbřišku, po vyspání již bylo vše ok, i včera i dnes byla bez bolesti. Při močení problémy nemá, přesto jsem jí dnes raději nechala vyšetřit moč (starší dcera v létě skončila se zánětem ledvin, tak jsem chtěla jistotu, že je pořádku). Vše je v pořádku (bílkovina, glukoza, ketolátky, bilirubin, krev i nitrity), pouze je zachycen urobilinogen - 1 arb. j. Moč sediment také v pořádku.
Nevím, co může znamenat ten urobilinogen, na netu píšou samé hrůzy…
Nemáte někdo zkušenost?
Prosím anonymně z důvodu rodinných příslušníků zde na emimi.
 Děkuji

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Reklama

Reakce:

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 21.12.17 21:51

Neporadím s interpretací výsledků, ale nemůžeš oslovit svého obvoďáka, snad by poradil?

Janee19
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 21.12.17 22:12

Nepanikarila bych, muze to byt cokoliv.. Kup v lekarne diagnosticke prouzky (napr. Heptaphan) a muzes ji sledovat pokazde, jestli je to dlouhodoby nebo jen nejaky vykyv :kytka:

mroe
Extra třída :D 14315 příspěvků 21.12.17 22:43

Kde jsou vsechny internetove odbornice?
Aha, uz vim… neni to o ockovani…tomu, narozdil od vysetreni moci, rprece rozumi kazdy.

Jestli to spravne chapu, nasli jednu jednotku, takze to hod za hlavu, dite je normalni, nic mu neni. Prouzky neshanej, akorat se budes zbytecne desit nepresnou interpretaci skaly barev ctverecku.

Jahru
Ukecaná baba ;) 1398 příspěvků 21.12.17 23:16

Urobǐlinogen se může objevit třeba při zácpě, nemá problémy si dojítna velkou? Neebo taky pokud vzorek moči delší dobu stojí na světle, tak se může objevit falešně.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >