Reklama

2lety syn dostal náhle vysokou horečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 19:55
2lety syn dostal náhle vysokou horečku

Jsem hrozně vyplašená, potřebuji uklidnit. Můj dvouletý chlapeček byl dneska celý den v pohodě, teď večer z ničeho nic dostal vysokou horečku 38,8… Najednou začal kňourat a že jde spinkat, dala jsem ho do postýlky a hned usl, před tím jsem mu dala nurofen. Nemá kašel ani rýmu, celý den hezky papal, pil… Zkušené maminky, stalo se vám někdy něco podobného???

Přečtěte si článek: Dětské nemoci a vše o nich

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3047 příspěvků 18.12.17 19:57

Syn to měl takhle u šestě nemoci.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 19:58

Šestá nemoc?

ohlodana_broskev
Kecalka 114 příspěvků 18.12.17 19:59

…no..neptala bych se na netu.. Spis bych sledovala dite a kdyztak jela na pohotovost.. O_o

DzungaracekChlupacek
Kecalka 349 příspěvků 18.12.17 19:59

Třeba apencitida? Nebolí ho břicho, nezvrací? Nebo chřipka, šestá nemoc? A netěší se třeba jen moc na Vánoce? Raději jdi k doktorovi, přeji Ti a Tvému synovi ať to bude ok :hug: :palec: :kytka:

Bong 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 20:00

Uvidíš přes noc, u šesté se Ti během dvou dnů osype a je bez teploty. Nám říkala dr. Počkat a uvidíme.

LE.nova
Kecalka 232 příspěvků 5 inzerátů 18.12.17 20:01

Může to být i viróza. Syn měl horečku kolem 39 6 dní, rýma ani kašel nikde, jen ta horečka, která klesala po nurofenu, jakmile přestal účinkovat, horečka byla zpět. Obecně dětem vyletí horečka hrozně rychle a stejně tak rychle může i zmizet. Buď v klidu, nad 38 srážej, pokud nepomůže nurofen nebo panadol, zkus octové ponožky. Maláho hlídej, ale uvidíš, že bude brzy fit.

Naše doktorka říká, že pokud není nic jiného, tak přijít pokud horečka neklesá 3 dny.

Příspěvek upraven 18.12.17 v 20:03

žampion
Závislačka 3729 příspěvků 18.12.17 20:01
:)

Příspěvek upraven 05.04.18 v 11:38

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 20:02

Ještě to tak… Šestou nemoc jsme měli už třikrát… samozřejmě ráno letím k doktorce.

Moise
Hvězda diskuse 35878 příspěvků 18.12.17 20:03
@Anonymní píše:
Jsem hrozně vyplašená, potřebuji uklidnit. Můj dvouletý chlapeček byl dneska celý den v pohodě, teď večer z ničeho nic dostal vysokou horečku 38,8… Najednou začal kňourat a že jde spinkat, dala jsem ho do postýlky a hned usl, před tím jsem mu dala nurofen. Nemá kašel ani rýmu, celý den hezky papal, pil… Zkušené maminky, stalo se vám někdy něco podobného???

Já bych neplašila. Dala bych mu napít, nurofen a spát.. a vyčkávala bych. Pokud by se kroutil v bolestech, nepil nebo mu léky na horečku nezabíraly, tak bych zvažovala lékaře, takhle bych ho nikam netahala. Takových ještě bude :kytka:

Příspěvek upraven 18.12.17 v 20:04

Moise
Hvězda diskuse 35878 příspěvků 18.12.17 20:03
@Anonymní píše:
Ještě to tak… Šestou nemoc jsme měli už třikrát… samozřejmě ráno letím k doktorce.

třikrát? to jde?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 18.12.17 20:04

My to měli v roce, prostě čtyři dny vysoké horečky a pak nic. ani rýma ani kašel, takže jen viroza. u lekaře jsme byli třetí den(byl pátek, nechtěla jsem pak řešit pohotovost) říkali o šesté nemoci…že by se cca 4.den obsypala, to brzy zmizi a je po nemoci. pokud by horečkoval 4.den navštívila bych lékaře. dcera nakonec v neděli bez teplot.

Mallorka
Závislačka 2999 příspěvků 18.12.17 20:07

Syn měl to same, za tři dny se mu osypala pusa, ruce a pod koleny. Měl zřejmě ruka-noha-usta - sedma nemoc. Radilo to ve čtvrti ve školkach.

Black Cat
Kelišová 6522 příspěvků 18.12.17 20:08

Já bych teda k doktorovi nejela. Vyhledej si, v jakých případech okamžitě navštívit lékaře. Jinak prostě dávej hoooodně pít, v intervalech paralen.
Horečkou začíná velké množství nemocí. Pokud to není fakt nutné, tak bych dítě s horečkou fakt k doktorovi netahala, v posteli mu bude líp…

žampion
Závislačka 3729 příspěvků 18.12.17 20:16
:)

Příspěvek upraven 05.04.18 v 11:38

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >