ACC 200 NEO šumivé tablety pro dítě do 6 let

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milwinka
Kecalka 483 příspěvků 32 inzerátů 17.12.17 20:34
ACC 200 NEO šumivé tablety pro dítě do 6 let

Ahoj holky, před měsícem jsem v lékárně koupila synovi (4 roky) lék na kašel ACC 200 NEO, doporučila mi ho tehdy přímo lékárnice. Teď má syn opět kašel, předchozí balení léku jsme včera dobrali, tak jsem koupila včera ten stejný lék v jiné lékárně a teď koukám, že tam píšou, že je to až pro děti od 6 let. Mám ještě krabičku od toho předchozího léku a tam píšou že je to už od 2 let. Lék je to úplně stejný, stejná dávka 200mg, i stejný čárový kód- viz foto. Tak to nechápu že jednou je ten stejný lék už od 2 let a podruhé až od 6 let. Jsem zmatená. Můžu to tedy dávat 4 letému? Dnes už dostal 2× 1/2 tablety, tak snad ho to neotráví…

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2639 příspěvků 17.12.17 20:38

Se teď něco měnilo, nechtěli mi nedávno prodat tantum verde cucaci pro pětiletého, přitom předtím se mohlo tuším od 3 let.
Vůbec to neřeš, to zas bude nějaká směrnice :roll:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 61927 příspěvků 3 inzeráty 17.12.17 21:34

@milwinka Taky bych to neřešila… a mě tedy i kupování 200 přišlo jako plýtvání, čtvrtila jsem dospěláckou 600.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Plekanec utekl kvůli Hádkovi? Prý ho viděl na kameře, jak chodí za Vondráčkovou

Informoval veřejnost o rozpadu svého manželství a frnknul do Kanady. Tak se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama