ACC 200 NEO šumivé tablety pro dítě do 6 let

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milwinka
Zasloužilá kecalka 633 příspěvků 12 inzerátů 17.12.17 20:34
ACC 200 NEO šumivé tablety pro dítě do 6 let

Ahoj holky, před měsícem jsem v lékárně koupila synovi (4 roky) lék na kašel ACC 200 NEO, doporučila mi ho tehdy přímo lékárnice. Teď má syn opět kašel, předchozí balení léku jsme včera dobrali, tak jsem koupila včera ten stejný lék v jiné lékárně a teď koukám, že tam píšou, že je to až pro děti od 6 let. Mám ještě krabičku od toho předchozího léku a tam píšou že je to už od 2 let. Lék je to úplně stejný, stejná dávka 200mg, i stejný čárový kód- viz foto. Tak to nechápu že jednou je ten stejný lék už od 2 let a podruhé až od 6 let. Jsem zmatená. Můžu to tedy dávat 4 letému? Dnes už dostal 2× 1/2 tablety, tak snad ho to neotráví…

Reakce:

Helileli
Závislačka 3039 příspěvků 17.12.17 20:38

Se teď něco měnilo, nechtěli mi nedávno prodat tantum verde cucaci pro pětiletého, přitom předtím se mohlo tuším od 3 let.
Vůbec to neřeš, to zas bude nějaká směrnice :roll:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63573 příspěvků 3 inzeráty 17.12.17 21:34

@milwinka Taky bych to neřešila… a mě tedy i kupování 200 přišlo jako plýtvání, čtvrtila jsem dospěláckou 600.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec pohádky u Petra Vojnara: Moderátora opustila matka jeho syna

Když se moderátor Petr Vojnar na konci září na Facebooku podělil o informaci,... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chtěla jsem se zbavit manželovy milenky. Krize je za námi, doufá Jana

Příběh o manželově nevěře, podobný tisícům jiných, vypráví osmatřicetiletá... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >