Reklama

ACC 200 NEO šumivé tablety pro dítě do 6 let

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

milwinka
Zasloužilá kecalka 530 příspěvků 28 inzerátů 17.12.17 20:34
ACC 200 NEO šumivé tablety pro dítě do 6 let

Ahoj holky, před měsícem jsem v lékárně koupila synovi (4 roky) lék na kašel ACC 200 NEO, doporučila mi ho tehdy přímo lékárnice. Teď má syn opět kašel, předchozí balení léku jsme včera dobrali, tak jsem koupila včera ten stejný lék v jiné lékárně a teď koukám, že tam píšou, že je to až pro děti od 6 let. Mám ještě krabičku od toho předchozího léku a tam píšou že je to už od 2 let. Lék je to úplně stejný, stejná dávka 200mg, i stejný čárový kód- viz foto. Tak to nechápu že jednou je ten stejný lék už od 2 let a podruhé až od 6 let. Jsem zmatená. Můžu to tedy dávat 4 letému? Dnes už dostal 2× 1/2 tablety, tak snad ho to neotráví…

Reklama

Reakce:

Helileli
Závislačka 2849 příspěvků 17.12.17 20:38

Se teď něco měnilo, nechtěli mi nedávno prodat tantum verde cucaci pro pětiletého, přitom předtím se mohlo tuším od 3 let.
Vůbec to neřeš, to zas bude nějaká směrnice :roll:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62901 příspěvků 3 inzeráty 17.12.17 21:34

@milwinka Taky bych to neřešila… a mě tedy i kupování 200 přišlo jako plýtvání, čtvrtila jsem dospěláckou 600.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >