Dětská chirurgie Thomayerka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
TTenr
Kecalka 173 příspěvků 14.12.17 11:52
Dětská chirurgie Thomayerka ???

Dobrý den,
prosím o aktuální info o nástupu na dětskou chirurgii v thomayerove nemocnici:
1. Jaké tam nabízí pokoje - sestřička mi v rychlosti říkala v říjnu nějaké tři varianty, ale mně se nepodařilo je na netu dohledat a tak si nepamatuji z čeho mohu vybírat. Popřípadě jaké jsou ceny.
2. Nástup je jak dlouhou dobu před zákrokem, jsou na pokoji před zákrokem i děti již po zákroku?
3. Co si sebou mohu nebo mám vzít pro sebe a tříleté dítě? Nějaké hračky pro zabavení, co za oblečení?
4. Na co si mám dát pozor či co mě čeká pokud víte po operaci vodní kýly?

Měli jsme se jít domluvit o všem, ale bohužel nám návštěvu nemocnice zkomplikovala nemoc a zítra si mám zavolat o termín bez předešlé domluvy a více informací.
Děkuji všem za informace

Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 14.12.17 12:33

Byli jsme tam v říjnu
1. Pokoje mají klasické (zdarma), jednolůžkové (jste tam sami, sociálky na chodbě - za 300,–) a nadstandart (jste sami a máte koupelnu na pokoji, tam si cenu nepamatuju, myslím kolem 900,–). My měli jednolůžák a dobré, společné sprchy jsou čisté, natřískáno tam nijak nebylo.
2. My měli jeden den nástup (myslím ve 13h), druhý den operace a třetí den ráno domů. Jak mají děti namixované na pokojích netuším, my byli na jednolůžáku (a byla jsem za to fakt ráda).
3. Hračky s sebou nějaké oblíbené určitě, ale je tam dobře vybavená herna (přes den je tam i školková paní učitelka, to pak je k dispozici opravdu hodně hraček, i třeba Duplo atd). Oblečení - něco domácího, pyžamo, bačkory - oblečení měj i náhradní, kdyby se ti poblinkal po narkoze nebo tak. Jo a vlastní příbor s sebou.
4. Co mě trochu zaskočilo, že před operací dají dítěti „oblbovák“ a asi za hoďku si pro něj přišly sestřičky a odvezli ho, vůbec jsem s nima nesměla. Když jsem byla s dcerou v Motole, tam jsem jela s nimi, až před dveře sálu. Naštěstí po té premedikaci jsou ty děti fakt mimo, takže si to vubec nepamatují :-( Jiank s vodní kýlou neporadím, syn tam byl s tříselnou.

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 14.12.17 12:38

Jo a ještě dodám, co je tam fakt naprd - sestry moc neřeší, že jsou na dětském oddělení, kde v noci chtějí děti spát :-( Chápu, že když je v noci akutní příjem, že je hluk. Ale ony na sebe běžně hulákají přes celou chodbu i o půlnoci. To mě fakt vytáčelo, jak tam mají staré papundeklové dveře, je všechno slyšet. A když máte dítě po operaci a jste ráda, že konečně usnulo :-( Jinak byly setřičky moc hodné.
Jo a i 4 leťáka mi šoupli do takové te šílené zavírací kovové dětské postýlky. Na délku tam byl tak tak :roll:

andulik8
Kecalka 413 příspěvků 14.12.17 13:27

@Popokatepetla no ja myslim, ze ta kovova postylka je hlavne kvuli bezpečnosti ne?

Popokatepetla
Závislačka 3181 příspěvků 14.12.17 15:09

@andulik8 jo ale „pobavilo“ mě to - dávat tam čtyřleťáka, co už 2,5 roku v dětské postýlce nespí. Rok předtím jsem byla s dcerou (dvojčetem) v Motole, taky byla v narkóze a postel měla klasickou pro velké děti, jen se stahovacíma bočnicema.

admin
Extra třída :D 11291 příspěvků 14.12.17 16:03

Hezký den,

dnes byla založena podobná diskuze, možná najdete odpověď na některou z otázek také tam. :kytka:

adminka Zuzi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >