Reklama

Utrácení za oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

titiman
Nováček 4 příspěvky 17.08.18 12:28
Utrácení za oblečení

Kolik utratite v průměru měsíčně za oblečení prosbě a děti?

Reklama

Reakce:

PaniBovaryovaaa
Kecalka 246 příspěvků 17.08.18 12:32

To je dost různé, byl měsíc, kdy jsem utratila 18 tisíc (kupovala jsem dva kabáty) a jsou měsíce, kdy neutratím ani korunu, ale v průměru tak 4 tis za mě a dítě určitě.

Uživatel je onlinestinga
Závislačka 3446 příspěvků 10 inzerátů 17.08.18 12:32

@titiman nechápu zakládání těchto diskusí, k čemu ti to bude, jsi admin a potřebuješ více diskusí?
jinak utrácí matka samoživitelka se dvěma dětmi, jinak rodiče dělníci a jinak advokát s doktorkou např. :zed: :zed: :zed:

iiiv
Extra třída :D 10843 příspěvků 17.08.18 12:33

podle toho jak děti rostou a co zrovna potřebují koupit, nikdy jsem to nepočítala

Kaileee
Kecalka 189 příspěvků 17.08.18 12:34

někdy nic a někdy tisíce :)

alisekR
Závislačka 4996 příspěvků 17.08.18 12:35

Řekla bych, že se to nedá brát měsíčně. Největší výdaje jsou tradičně před zimou a létem a pak před zářím. :mrgreen: takže za posledních 14 dní jsem to zatim posvětila cca za 6000 Kč pro děti a mě. Manželovi jsem zatím koupila jen sadu trenek a ponožky :mrgreen: a to jsme zatím nekoupila boty, krom bačkor.

freeport
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 17.08.18 12:35

Ač mám nakupování oblečení pro sebe i děti velmi ráda, myslím, že měsíčně nakupovat je zbytečné.

Náměsíčná
Závislačka 3988 příspěvků 17.08.18 12:36

Přesně nevím. Podle mě tak nějak průměrně. Podle manžela zbyečně moc,ale on tomu nerozumí :-) .

mroe
Extra třída :D 14227 příspěvků 17.08.18 12:53

Ja nakupuju rada a deti mají obleceni hodne. Ale nakupuju v sekacích a ve slevach, myslim, ze jsem docela sikovna na to, jak nakoupit hodne kvalitne a za relativne malo penez ( a relativne dost toho pak ještě slusne prodam). Normalne by me to nebavilo, nehodlam davat spoustu penez za malo kvalitni věci. Na botách nesetrim, ale i tak nakupuju radsi ve slevach, třeba slevy na Ecco vylozene miluju a musim se krotit, abych kupovala jen to, co potrebujeme. Mesicne to spocitane nemam, jen za obleceni to bude max. tak do dvou tisíc mesicne, v době vyprodeju to bude o něco vic. Boty kupuju drazsi, ale kvalitni, to do toho nepocitam.

weyky
Neúnavná pisatelka 19159 příspěvků 73 inzerátů 17.08.18 13:06

Jak kdy,podle toho,jak moc děti vyrostou a taky nejvíce na podzim a na jaře.Momentálně nakupuji do školky a to prachy lítaj :lol: Ale dost si toho na děti sama ušiju poslední dobou,což je fajn a chlap tolik pak neremcá :lol:

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 17.08.18 13:12

Nejvíc to stojí asi na zimu. Boty, bundy, věci na lyže, z kterých vyrůstají. Naopak na jaro léto jsou to věci, které buď od někoho dostanu, po někom, nebo šiju sama (tím netvrdím, že to vyjde levněji). S tím, že i ty zimní věci tak nějak kolují mezi rodinou, přáteli, vždycky po někom, taky nemusí mít nutně značkové oteplovačky jen proto, že jedou na týden na hory. A naštěstí to chápou - na druhé straně taky mají větší „neomezení“ - není to neustálé komandování, aby si na oblečení dávali větší pozor. Takže tutově vždy nové asi fakt jen ty boty, na tom by se šetřit nemělo.

Pro sebe - těžko říct, hodně vycházím ani tak z toho, zda to nutně potřebuji, nějaký ten šatník mám, spíš jak tu dobu vycházím s rozpočtem a třeba s výhledem alá teď je zima a podzimní botky do práce jsou ve výprodeji za výhodných pade procent a ty moje mi už asi další sezónu nevydrží. Ale stav, dneska se mi jedny boty rozpadly, zítra si musím jít koupit nové - ne, to zas mám (nějakých ) bot dost :-). A když to jen jde, tak se snažím řešit opravama.

No a taky hodně využívám babičky, jak se blíží nějaká možnost, příležitost, třeba narozeniny, nebo se samy nabídnou - využívám. „Chceš tip? Kup jim nějaký prďácký tričko, nebo mikču … nebo plavky … nebo jim upleť čepici …“

Takže - hele, nevím :-)

bjetuschka
Závislačka 4634 příspěvků 17.08.18 13:15

Jak jako měsíčně? Jako spočítat nějaký průměr nebo jak? Jsou měsíce, kdy utratim málo, pak jsou měsíce, kdy utratim víc… Třeba až skončí léto, tak to vypukne - holkám budeme kupovat nový boty, většinou kupujeme tak troje - děti máme dvě, takže šestery. Oblečení chci probrat příští týden, ale něco jsem nakoupila už v pondělí na e-shopu. Pak klasicky před zimou zimní bundy. Na jaře zas jiné věci… Co jsem vypozorovala, tak konec léta a konec zimy je krizový - buď se dětem smrskne všechno oblečení nebo se ze všeho vytáhnou :mrgreen: :mrgreen:
Co se týče mě, tak nemám vůbec představu, kupuju si každou chvíli něco.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15239 příspěvků 17.08.18 13:25

Za sebe minimálně, se svým satníkem jsem spokojená. Za děti těžko říct, ale mám ráda kvalitní oblečení. Raději méně kusu, ale vybraného designu a značky. Obecne mám ráda málo kusů oblečení, lépe se mne to pak všechno kombinuje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama