Utrogestan a test

Anonymní
27.11.20 18:16

Utrogestan a test

Dobrý večer snažilky, mám dotaz, jsem 19DC, druhy den užívám Utrogestan, může ovlivnit tehotensky test?
Z odpolední moči.
První fotka cca 2minutky po namočení.
Druhá fotka nyní.
Test 25 jednotek. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1753
27.11.20 18:37

Utrogestan to neovlivní, ale pokud sis pichala ovitrelle nebo pregnyl tak ty to ovlivnuji. Pokud je to bez injekci, tak gratuluji

Příspěvek upraven 27.11.20 v 18:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2246
27.11.20 18:47

Utrogestan těhotenský test neovlivní. Gratuluji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 19:11
@Zetmi píše:
Utrogestan to neovlivní, ale pokud sis pichala ovitrelle nebo pregnyl tak ty to ovlivnuji. Pokud je to bez injekci, tak gratulujiPříspěvek upraven 27.11.20 v 18:51

Ne ne, nic takového neberu, jen ten utrogestan druhý den, spíš mě zaráží, že jsem teprve 19DC, zitra zkusim ráno další a uvidím. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 19:13
@kavenka píše:
Utrogestan těhotenský test neovlivní. Gratuluji :kytka:

Po opakovaných nezdařených pokusech se tomu moc nepoddávám, spíš mě zajímalo, jestli to nedělá falešné duchy po tom Utroši. :)

• Citovat
  • Nahlásit
3158
27.11.20 19:24
@Anonymní píše:
Po opakovaných nezdařených pokusech se tomu moc nepoddávám, spíš mě zajímalo, jestli to nedělá falešné duchy po tom Utroši. :)

Ne ne utrogestan nedělá čárky :andel: držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.20 19:25
@Ivunka87 píše:
Ne ne utrogestan nedělá čárky :andel: držím palce

děkuji za info drahá :srdce: :dance: :kytka: :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
16
28.11.20 12:08

Ne, utrogestan nedělá duchy. Sama jsem to vyzkoušela a navíc to není už duch, ale jasná čárka. Nemohla jsi mít ovulaci dřív než myslíš? Na 19 DC fakt hezké.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 12:38
@zuzak82 píše:
Ne, utrogestan nedělá duchy. Sama jsem to vyzkoušela a navíc to není už duch, ale jasná čárka. Nemohla jsi mít ovulaci dřív než myslíš? Na 19 DC fakt hezké.

O ovulaci právě nevím, byla jsem na gynde 15DC a 17DC s tím, ze bude a doktor řekl, ze už proběhla..
a 15DC jsem začala krvacet trochu, dal mi Utrogestan, tak uvidím. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
16
28.11.20 13:16

Tak to klidně mohla být ovulace 8-11 DC, to krvácení mohlo být uhnizďováníl. Až po uhnízdění se tvoří HCG. Vypadá to zatím dobře, budu držet palce. Na ultrazvuk je brzo, tak jestli chceš mít jistotu, zajdi si na krev k doktorovi nebo jako samoplatce. Ono se ještě může cokoliv stát, ale budu držet palce, aby bylo vše ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 13:43
@zuzak82 píše:
Tak to klidně mohla být ovulace 8-11 DC, to krvácení mohlo být uhnizďováníl. Až po uhnízdění se tvoří HCG. Vypadá to zatím dobře, budu držet palce. Na ultrazvuk je brzo, tak jestli chceš mít jistotu, zajdi si na krev k doktorovi nebo jako samoplatce. Ono se ještě může cokoliv stát, ale budu držet palce, aby bylo vše ok.

Dobře, snad bude všechno ok, já ani nevím, jestli by mi vzali krev i dnes, když je víkend, to asi tezko :nevim:.
Každopádně mi nezbývá nic jiného, než čekat, špiním pořad, beru Ascorutin 3-3-3, ale pořad to není pryč, vždy je to spíš takové nárazové. :nevim:.
Ta ovulace fakt nevím, měla jsem ji povětšinou v půlce, ale každý měsíc je individuální, jelikož mám plodný jen jeden měsíc ze dvou, tak by to bylo fakt super, kdyby to vyšlo. :potlesk: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.11.20 13:45

Posílám ještě testy z dneška:
První zelený, včera odpoledne 25 cit.
Druhy zelený, dnes ráno 25 cit.
Třetí fialový, druhé čůrání 😁10 cit. Čtvrtý modrý, taky druhé čůrání 😀 10 cit.

• Citovat
  • Nahlásit
16
30.11.20 15:33

Tak co, zašla sis na krev? Nebo počkáš až do termínu MS a pak zavoláš doktorovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.11.20 15:34
@zuzak82 píše:
Tak co, zašla sis na krev? Nebo počkáš až do termínu MS a pak zavoláš doktorovi?

Zkousela jsem další test a ten vyšel negativní, takže asi není co řešit.., jen nevím, co znamenaly Ty pozitivní.. :nevim: 8o

• Citovat
  • Nahlásit
16
30.11.20 19:12

To taky nevim, zkus si pak ještě udělat test, kdyby jsi to nedostala. Falešné pozitivní tak hodně bývají málokdy, možná se přestalo vyvíjet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat