uvztekané miminko

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  24.08.03 12:32
uvztekané miminko

Naše 4 měsíční holčička se pořád jen vzteká (alespoň mi to připadá) vypadá,že ji nic nechybí, je najedená, přebalená, bříško ji snad netrápí. Má hrozně vydatný pláč, nikde jsem ještě neviděla takhle miminko řvát,až na to naše. Spí dobře v noci asi 9 hodin v kuse pak hamá a spí další 2 hodiny, pak si hrajeme - po hodine se začne vztekat dostane napapat, a zase usíná tak na 3 hodiny. Vlastně mi připadá, že chce pořád jen spát, o hraní nemá zájem. Poraďte jestli máte stejný problém.

Reklama

Reklama

Reakce:

rafaela
Nováček 7 příspěvků 24.08.03 21:01
uvztekané miminko

Ahoj,

Mozna by te mohl zajimat clanek-v diskusi- „Chce neustale chovat“.

Nas syn(6mes.) take neni spokojeny. Musime ho neustale bavit a rozptylovat, coz stoji spoustu energie:-))), jinak vriska na cele kolo.Ale podstatne se to zlepsilo. Musis proste pockat, az mala vyroste a bude se moct sama zabavit. Dle clanku a studii, ktere jsem k tomuto tematu cetla, ve to v genech ditete a moc s tim nenadelas.Tve dite si proste vzdycky „rekne“, kdyz neni spokojene. My uklidnujeme bud hranim, nebo nosenim.Musime deti proste akceptovat jake jsou.Charakter ditete muze ve ctyrech mesicich vypadat jinak, nez v 9mesicich a tak bych se neukvapovala. Pockej a uvidis…

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: rafaela dne 24-08-2003 21:34 ]

Barou
Povídálka 26 příspěvků 03.09.03 23:15
uvztekané miminko

Ahojky,

mela jsem to podobne,ale spat tak moc nechtel.Bud rada,ze ti tak krasne spinka.Ten muj jestli po pulhodinkach naspal tri hodiny dene to je moc.V tech 4 mes.jsme s nim defakto travily kazdou minutu.S hrackami si pohral chvilku a pak krik.Proste se nudil.Tak jsme s nim absolvovavaly pochuzky po byte a ukazovali obrazky,veci a rikaly co to je,kcemu to je atd.Bylo to dost vy cerpavajici.Clovek si potreboval odpocinout.Prezily jsme to.Ted uz je mu cerstve jeden rok a beha sam a sam se taky vecma zabavi.Hracky ho dodnes moc neberou,ale ty dospelacke veci jo.Takze musi byt furt pod dohlede,nebot by nam asi brzo zavaril pocitac,ci dalsi elektronicke pristroje.Neustale neco macka a sleduje co se bude dit dal.Video uz zapne vynda a zanda kazetu atd..Na svuj vek je hodne inteligentni a jsme za to radi,ze jsme mu to umoznily.Delaly s nim ty obchuzky bytem a neustale neco ukazovaly.

Zkus ji vzi na nejakou tu vypravnou obchuzku a uvidis jestly se ji to libi.Venuj se ji jen jak je to mozne.V tomto veku se dite neustalou peci neda rozmazlit,ale do budoucna bude vice samostatne.Toho bezpeci a lasky si bude vedomo a nebudem mit stach byt samo,v cizim prostredi plakat po mamne a drzet se ji jako kliste.Bude mu (ji) stacit,ze jsi tam.Je to vycerpavajici,ale stoji to za to. Drz se a zkousej Barou

Mischell23
Kecalka 122 příspěvků 13.08.15 13:49

Potrebuji poradit. Mala ( 7tydnu) pres den toho moc nenaspi. Nejradeji by mi spala na ruce- ale uz to nedavam.. Jsem vycerpana. Usne treba na 10 min. Pak chvilku kouka na hracky nebo v lehatku a pak zacne, ale opravdu hystericke rvani.. Prdy ji trapi ale berem kapky a hezky po nich prdi… Kdyz zpusti tak uz premyslim jestli ji neni neco jineho nebo se jen vzteka?? Kolikrat uz jsem chtela jet na pohotovost.. A bulim u toho s ni.. :-(… Dudlika zatim mic nechce. Uspavani na rukou. Zavinem, hopsame.. Pust. vysavac nebo fen.. Uklidni se, dam do postylky 10 min.. To same. V kocarku taky nic moc.. Po chvili ji zacne zlobit brisko a krouti se.. A zpusti plac.. Navic ty vedra - ani se neda jit ven.. Jsem uz zoufala, nestiham nic jineho nez ji furt nosit. :-( musim k lekarum a nakoupit a desim se toho - ze to zase cele prorve.. :-(
Meli jste take nekdo takove ditko? Prejde to? Proc tak hystericky place?? :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Pubertální dcera se chová, jako by se jí netýkala menstruace

Moje dcera se chová, jako by neměla žádnou menstruaci a vůbec se jí to... číst dále >

Nechci tajit svůj věk, jsem na něj pyšná, říká padesátnice Kidmanová

Herečka Nicole Kidmanová letos oslavila padesátku. Za svůj věk se nestydí a... číst dále >

Reklama