Už 3. měsíc stín na tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
11.10.21 18:10

Už 3. měsíc stín na tt

Ahoj holky, podobnou diskuzi jsem nenašla, tak se ptám. Máte někdo zkušenosti se stíny na tt před ms? Už 4. měsíc se snažíme o druhé mimčo a z nedočkavosti jsem si dosud dělala tt před ms. A zatím každý měsíc se mi objevil stín a pak přišla ms. Nejdřív jsem myslela, že je to ryska, ale stín byl nepatrně vidět i na fotce. Zkusila jsem asi 4 různé značky tt a zatím byly všude. Nevíte někdo, čím to? Biochemické si nemyslím. Pochybuju, že bych byla těhu každý měsíc a pak to odešlo. K dr jdu až za měsíc, samozřejmě zeptám i jeho. Jen je mi to divný. Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1061
11.10.21 18:12

A po MS je negativni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.10.21 18:14
@Tarena píše:
A po MS je negativni?

Jj pak už tam nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14050
11.10.21 18:22
@pina.cola píše:
Ahoj holky, podobnou diskuzi jsem nenašla, tak se ptám. Máte někdo zkušenosti se stíny na tt před ms? Už 4. měsíc se snažíme o druhé mimčo a z nedočkavosti jsem si dosud dělala tt před ms. A zatím každý měsíc se mi objevil stín a pak přišla ms. Nejdřív jsem myslela, že je to ryska, ale stín byl nepatrně vidět i na fotce. Zkusila jsem asi 4 různé značky tt a zatím byly všude. Nevíte někdo, čím to? Biochemické si nemyslím. Pochybuju, že bych byla těhu každý měsíc a pak to odešlo. K dr jdu až za měsíc, samozřejmě zeptám i jeho. Jen je mi to divný. Díky.

Ahoj, kamarádka to také měla myslím 4× po sobě, tak zašla k doktorovi vč ukázky tt. Nasadil ji leky na udržení plodu a povedlo se. Radila bych se tedy na gynekologii a poptala se právě na lék na udržení těhotenství, konkrétně Ultrogestan :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.10.21 18:27
@chs.jasmin píše:
Ahoj, kamarádka to také měla myslím 4× po sobě, tak zašla k doktorovi vč ukázky tt. Nasadil ji leky na udržení plodu a povedlo se. Radila bych se tedy na gynekologii a poptala se právě na lék na udržení těhotenství, konkrétně Ultrogestan :hug:

Ty jo, no určitě zkusím, kezby to byl i můj případ. Nevěřila bych tedy, že by se zadarilo pokaždé a pokaždé se to neudrželo, ale koukám, že stát se to tedy asi fakt může. První syn se povedl hned napoprvé, tak jsem se naivně domnívala, že teď to bude taky hned. A tohle mě právě překvapilo. Díky moc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1061
11.10.21 18:28
@pina.cola píše:
Ty jo, no určitě zkusím, kezby to byl i můj případ. Nevěřila bych tedy, že by se zadarilo pokaždé a pokaždé se to neudrželo, ale koukám, že stát se to tedy asi fakt může. První syn se povedl hned napoprvé, tak jsem se naivně domnívala, že teď to bude taky hned. A tohle mě právě překvapilo. Díky moc :)

A cysta to byt nemuze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.10.21 18:34
@Tarena píše:
A cysta to byt nemuze?

V červnu jsem byla naposled u dr i na vyšetření a nic neříkal. A pak jsme se rovnou začali snažit. Myslím, že kdyby něco, tak by asi už něco viděl tehdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4400
11.10.21 19:13

@pina.cola ty biochemka jsou možná. My se za cely zivot snažili 6mesicu -1 dítě kdy jsem na potvrzení dostala duphaston ani nevim proč. Další pozitivní testy a duchové bez leku - 2 biochemka, 1 SP, 1 ZT a aktuálně jen 7tt. Už tomu říkám superplodnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
11.10.21 19:32
@hospodki píše:
@pina.cola ty biochemka jsou možná. My se za cely zivot snažili 6mesicu -1 dítě kdy jsem na potvrzení dostala duphaston ani nevim proč. Další pozitivní testy a duchové bez leku - 2 biochemka, 1 SP, 1 ZT a aktuálně jen 7tt. Už tomu říkám superplodnost

No to teda. Ale teď už to bude určitě v pohodě a příští rok vás bude o jednoho víc :hug: Já měla první těhu právě úplně bez problémů, mohla jsem fungovat, jako kdybych těhu nebyla. Tak mi bylo divný, že teď bych měla problém s udržením. Ale první mimčo bylo císařem, tak jestli to nemůže být tím, že se nemůže pořádně uhnízdit. Ale dle dr bylo po porodu prej vše ok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat