V 35tt na koupak

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 07:38
V 35tt na koupak

Ahoj holky, v sobotu chceme s pritelem jet na koupaliste. Jak to delate kdyz jdete s brichem tehotna k vode? Mate zakryte brisko mokrym rucnikem? Nebo brisko mate i odkryte? Ja bych mela strach. Asi se budu jen slunit s rucnikem na brichu u brehu :lol: do vody si moc netroufnu. V sobotu budu 35tt. :kytka:

Reakce:
sediza
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 13.06.19 07:48

A co volnější tričko nebo tílko? Ručník bude trošku nepraktickej..

dog.s
Povídálka 35 příspěvků 13.06.19 07:56

Dnes se všechno strašně moc řeší a hrotí… když se nebudeš vyloženě hodiny opalovat, tak se vůbec nic neděje

hospodki
Ukecaná baba ;) 1132 příspěvků 13.06.19 07:58

Byla jsem 38tt loni a nijak. Namazat a placnout sebou na deku, občas se otočit… Manžel pak pomáhal ze země na nohy :lol: lepší jít až odpoledne na mírnější sluníčko, nebo zůstat ve stínu pod stromem/slunečníkem ( což platí všeobecně). V lékárně jsem si koupila tampony do vody, jsou napuštěné nějakou vazelínou a nepropustí vodu.

Diana69
Kecalka 481 příspěvků 13.06.19 08:00

Já jsem 36+4tt a na koupaliště s dcerou chodím.. mám tedy jednodilne plavky..ty 2 hodiny denně, co ona tam vydrží nějak nehrotim :)

unuděná
Echt Kelišová 7861 příspěvků 13.06.19 08:21

Já měla se synem TP na začátku srpna a celé léto jsem se válela někde u vody. Většinou teda ve stínu, maximálně nohy jsem hodila na slunce. Měla jsem tankiny, ale ve výsledku jsem spíš nosila normální dvojdílný plavky, nebylo mi příjemné, jak látka studí na bříško. Uvidíš, jak ti bude. Vyloženě opalovat břicho bych nedoporučovala.

nozu
Extra třída :D 12513 příspěvků 13.06.19 08:23

Já jsem byla jako těhotná v 6. měsíci u moře. Takže sice méně než jsi ty, ale zase dost velká vedra. V podstatě jsem se cíleně neopalovala, byla jsem pod slunečníkem nebo v moři či bazénu. Je potřeba dávat pozor na přehřátí. A plavky jsem měla klasické bikiny.

Kotatko03
Echt Kelišová 8716 příspěvků 13.06.19 08:57

Všeho s mírou a rozumem a vše bude ok ;) Pokud se nebudeš x hodin slunit na přímém slunci, nic se ti nestane. Ručník se mi zdá nepraktický, není lepší volné tílko :nevim:

M-A
Kecalka 342 příspěvků 13.06.19 09:10

Já jsem 34 a chodím plavit svyho koně do rybníku, mám spodek plavek i vršek a přes to ještě i tílko, se kterým se koupu, sice je břicho vidět i přes tílko, ale nepřipadám si tak „nahá“ :lol: se synem jsem šla jen po kolena, on totiž v té vodě vydrží dyl než kůň tak zas tak dlouho se macet nechci.

scentini
Závislačka 3638 příspěvků 13.06.19 09:42

Min.rok jsem chodila s do vody porad, chtela jsem si to uzit. Byla jsem ve stinu, rodila jsem 5 srpna.

Michaela02993
Závislačka 3369 příspěvků 13.06.19 13:15

TP jsem měla 13.9 a celé léto jsem strávila na koupališti, půl hodinky na sluníčku s vystavenym pupkem, ale většinu času ve vodě :D i teď když jsou ty vedra tak si na půl hodinky sednu na zahradě na lavičku a opaluju si pupek takže pokud budeš trávit hodně času ve vodě nebo ve stínu, není na tom nic špatného :)

Váš příspěvek
Reklama