Reklama

V šátku - preferuje jednu stranu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaEm
Kecalka 140 příspěvků 13.01.17 17:02
V šátku - preferuje jednu stranu

Zdravím šátkovací maminky. Mám dotaz. Moje malá (dvouměsíční) si v šátku stále pokládá hlavičku jen na jednu stranu. Jak docílit změny? Když ji otočím, ona ji vrátí zpět. Když to opakuju, rozčiluje se. Vážu ji každý den, tak by brzy mohl nastat problém. Máte na to nějaký fígl? Díky. Radka

Reklama

Reakce:

Cocka nasladko
Kecalka 391 příspěvků 13.01.17 18:46

No, napada me, aby se mela na druhe strane na co divat…idealne asi i neco cinkaveho, aby ji to motivovalo otocit se za zvukem. A chvilku treba u toho zajimaveho objektu postat, aby vedela, ze i na te min oblibene strane je to sranda, dokonce jeste vetsi. Teda aspon do doby, nez ti usne…

Ale pokud ti spi v postylce na obou stranach nebo normalne v lehu/na brisku otaci hlavicku na obe strany, tak bych to asi zas tak nehrotila…pokud ji teda nenosis cely den.

RadkaEm
Kecalka 140 příspěvků 13.01.17 21:10

@Cocka nasladko - když ona mi právě na všechny upoutávky kašle.
Nosím ji hodinu dopoledne a dvě tři hodiny odpoledne.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 14.01.17 11:45
@RadkaEm píše:
Zdravím šátkovací maminky. Mám dotaz. Moje malá (dvouměsíční) si v šátku stále pokládá hlavičku jen na jednu stranu. Jak docílit změny? Když ji otočím, ona ji vrátí zpět. Když to opakuju, rozčiluje se. Vážu ji každý den, tak by brzy mohl nastat problém. Máte na to nějaký fígl? Díky. Radka

je to naprosto normální, neřeš to.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama