V šátku - preferuje jednu stranu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RadkaEm
Kecalka 140 příspěvků 13.01.17 17:02
V šátku - preferuje jednu stranu

Zdravím šátkovací maminky. Mám dotaz. Moje malá (dvouměsíční) si v šátku stále pokládá hlavičku jen na jednu stranu. Jak docílit změny? Když ji otočím, ona ji vrátí zpět. Když to opakuju, rozčiluje se. Vážu ji každý den, tak by brzy mohl nastat problém. Máte na to nějaký fígl? Díky. Radka

Reakce:

Cocka nasladko
Kecalka 395 příspěvků 13.01.17 18:46

No, napada me, aby se mela na druhe strane na co divat…idealne asi i neco cinkaveho, aby ji to motivovalo otocit se za zvukem. A chvilku treba u toho zajimaveho objektu postat, aby vedela, ze i na te min oblibene strane je to sranda, dokonce jeste vetsi. Teda aspon do doby, nez ti usne…

Ale pokud ti spi v postylce na obou stranach nebo normalne v lehu/na brisku otaci hlavicku na obe strany, tak bych to asi zas tak nehrotila…pokud ji teda nenosis cely den.

RadkaEm
Kecalka 140 příspěvků 13.01.17 21:10

@Cocka nasladko - když ona mi právě na všechny upoutávky kašle.
Nosím ji hodinu dopoledne a dvě tři hodiny odpoledne.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 14.01.17 11:45
@RadkaEm píše:
Zdravím šátkovací maminky. Mám dotaz. Moje malá (dvouměsíční) si v šátku stále pokládá hlavičku jen na jednu stranu. Jak docílit změny? Když ji otočím, ona ji vrátí zpět. Když to opakuju, rozčiluje se. Vážu ji každý den, tak by brzy mohl nastat problém. Máte na to nějaký fígl? Díky. Radka

je to naprosto normální, neřeš to.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >