Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Ahojky lidi máte někdo zkušenost s tak prdlýme sousedama jako my na chatě???
Mají 9 koček který všude jen s…
nevadí mi jedna kočka, ani dvě ale osm???
Fakt je to děs ještě když vám pak zakazujou nastříkat si chodník randapem kvůli kočičkám který nám lezou na zahradu, co mi je do toho já mám zahradu oplocenou a oni lezou k nám
tohle fakt nechápu hlavně že jim vadí že mi štěkají psy když jde někdo okolo. nevíte náhodou kolik vůbec těch koček mohou mít??? ![]()
@Marca 1 Koček mohou mít kolik chtějí a randapem bych si svůj chodník na své zahradě klidně nastříkala…
Nevím, jak by se dalo zajistit, aby kočka byla jen na své zahradě. My číču máme a doteď jsme nevymysleli způsob, aby nechodila k sousedům. Cizí kočky mi tedy nijak významně nevadí, ale určitě bych se kvůli nim nijak na svém pozemku neomezovala.
@Marca 1 píše:
Ahojky lidi máte někdo zkušenost s tak prdlýme sousedama jako my na chatě???Mají 9 koček který všude jen s…
nevadí mi jedna kočka, ani dvě ale osm???
Fakt je to děs ještě když vám pak zakazujou nastříkat si chodník randapem kvůli kočičkám který nám lezou na zahradu, co mi je do toho já mám zahradu oplocenou a oni lezou k nám
tohle fakt nechápu hlavně že jim vadí že mi štěkají psy když jde někdo okolo. nevíte náhodou kolik vůbec těch koček mohou mít???
Koček můžou mít kolik chtějí, ale nesmějí Vás jejich chovem obtěžovat - tj. nesmějí jejich zvířata pronikat na Vás pozemek (jak si to udělají, jejich věc), natož aby Vám kecali do toho, jeslti si postříkáte chodník randapem nebo ne. Pokud by Vám vadilo, že Vám jejich kočky dělají kolem domu, tak to musíte řešit na obci nebo na vyšších místech. U nás je to obdobné, ale ty kočky co nám tady chodí nemají bohužel občanku, tj. netuším čí jsou. Všechno mi tady smrdí a navíc se teď mrouskají a to jsou zvuky, že člověku běhá mráz po zádech, je to jak vraždění neviňátek. Jo, nesnáším kočky.
@Marca 1 Mohou mít koček kolik chtějí, narozdíl od psa nelze kočku naučit, aby se vyhýbala některému pozemku, že tam je plot… kočky jsou velice teritoriální a jak si jednou navyknou chodit na určité místo, budou tam chodit stále. Nelze vinit majitele - i kdyby měli jen jednu, není jistota, že si za své teritorium nevybere zrovna váš pozemek. Existují neškodné přípravky, kterými lze nastříkat místa, kudy se k vám dostávají, ono to sice nepomůže úplně, ale… lepší než nedělat nic.
Stříkat cokoliv na svém pozemku vám nikdo zakazovat nemůže, na druhou stranu, pokud je to pro kočky toxické, sama bych je nechtěla mít na svědomí ![]()
Miluju kočky a sama mám teda jen jednu. Ale tohle by mi vadilo a rozhodne bych si na svem pozemku dělala co bych ja chtěla.
Kočky nesnáším, sousedi mají snad tři, další lezou přes plot, v bytovce fakt super
a jen co některá z nich chcípne, tak si kupují další. Mám vidinu toho, že do smrti tu bydlet nebudu, ale jinak bych ty kočky kopala do řitě - venku nemůžu nechávat boty, na kočárkách musím mít pláštěnku, cukroví v chodbě či vychladnout jídlo taky nemůžu nechat, na zahradě nasr., takže dítě tam nevypustím, o nějaké chuti udržovat zahradu s kočičincema nai nemluvím. Vrhol všeho, že sice mají doma kočičí záchod, ale fakani ho neumí vysypat do igelitky a pak vyhodit nebo alespoň slušně vysypat do popelnice, takže popelnice mám neustále zadělané kočičincema ![]()
@Marca 1 buď ráda, že to máte jen na chatě, my máme přesně to co píšeš doma. Z každé strany sousedi mají kočky, který nám jen seru na zahradě, věčně tady nechávají chcíplý myši, nohy z králíků
lezou po parapetu, je to k nasrní, naši psiska sousedům po zahradě nese*ou, ale těžko tomu zabráním. A chodník bych taky nastříkala.
Příspěvek upraven 16.03.15 v 11:55
@Icestar píše:
@Marca 1 Mohou mít koček kolik chtějí, narozdíl od psa nelze kočku naučit, aby se vyhýbala některému pozemku, že tam je plot… kočky jsou velice teritoriální a jak si jednou navyknou chodit na určité místo, budou tam chodit stále. Nelze vinit majitele - i kdyby měli jen jednu, není jistota, že si za své teritorium nevybere zrovna váš pozemek. Existují neškodné přípravky, kterými lze nastříkat místa, kudy se k vám dostávají, ono to sice nepomůže úplně, ale… lepší než nedělat nic.
Stříkat cokoliv na svém pozemku vám nikdo zakazovat nemůže, na druhou stranu, pokud je to pro kočky toxické, sama bych je nechtěla mít na svědomí
No ale pokud někdo chová zvířata, jedno jaká, tak má zařídit, aby ta zvířata neobtěžovala sousedy, což kočky umí docela zásadně. Teritoriální, neteriẗoriální. Já bych ty potvory na svědomí klidně měla, protože víš co, čeho je moc, toho je příliš, kdybys viděla, kolik těch potvor se nám tady toulá po zahradě, všude exkrementy, smrad, kytky chcíplý od jejich moči, to pak člověku dojde trpělivost. Jeden si jich pořídí, neumí se o ně postarat a sousedi aby na to pak dopáceli. To fakt nesnáším. Tak si jich nepořizuju 9, když to pak běhá po vsi.
Nemají právo ti zakazovat použít randap ![]()
Asi jsem mrcha, ale já bych ty kočky vystrnadila násilím. Aby mi sra.li na mém pozemku kočky sousedů, to teda ne. ![]()
A když už to řeknu blbě, i kdyby jsi měla na svém oploceném pozemku poházenej jed na krysy, tvým sousedům to může být u zadku. Protože jejich kočky nemají u tebe co dělat. ![]()
@marrlinka píše:
Kočky nesnáším, sousedi mají snad tři, další lezou přes plot, v bytovce fakt supera jen co některá z nich chcípne, tak si kupují další. Mám vidinu toho, že do smrti tu bydlet nebudu, ale jinak bych ty kočky kopala do řitě - venku nemůžu nechávat boty, na kočárkách musím mít pláštěnku, cukroví v chodbě či vychladnout jídlo taky nemůžu nechat, na zahradě nasr., takže dítě tam nevypustím, o nějaké chuti udržovat zahradu s kočičincema nai nemluvím. Vrhol všeho, že sice mají doma kočičí záchod, ale fakani ho neumí vysypat do igelitky a pak vyhodit nebo alespoň slušně vysypat do popelnice, takže popelnice mám neustále zadělané kočičincema
Jo, máme to podobně, jsem myslela, že jsem jediná, kdo nesnáší kočky. ![]()
Nevadí mi cizí kočky, když jsme ještě byli v baráku, chodili nám tam jeden čas dva kocouři, nabančili našim kočkám, vybílili misku a zas zdrhli
Stačilo si dát práci, párkrát číhat a buď se mi podařilo je přetáhnout nebo cáknout vodou. Evidentně pud sebezáchovy měli, protože jsem je vídala dál, ale u nás už nikdy
Všechno se dá řešit a nemusíš kvůli tomu nesnášet kočky ![]()
Příspěvek upraven 16.03.15 v 11:56
Tak já jsem si vždycky myslela, že mi kočky a psi nevadí, ale po té, co jsem bydlela u paní, co měla 6 koček (myslím), tak kočky v bytě ne! A kvůli své pohodlnosti, to se přiznávám, i psa bych nechtěla mít.
@celipipka54 píše:
Nemají právo ti zakazovat použít randap
Asi jsem mrcha, ale já bych ty kočky vystrnadila násilím. Aby mi sra.li na mém pozemku kočky sousedů, to teda ne.
A když už to řeknu blbě, i kdyby jsi měla na svém oploceném pozemku poházenej jed na krysy, tvým sousedům to může být u zadku. Protože jejich kočky nemají u tebe co dělat.
Já po nich hážu co mám zrovna po ruce. ![]()
@Marca 1 mám kočky doma, mám kočky ráda, ale kdybymi na zahradu lezly a dělaly neplechu, jsem zlá. Randapem si klidně nastříkej, zakázat ti to nemohou.